Aj ten najrýchlejší a najsilnejší stroj si potrebuje občas dopriať odpočinok a údržbu, aby sa udržal na vrchole svojich síl. A my vám s tým radi pomôžeme!

Pre váš počítač sme si pripravili sériu servisov, ktoré mu pomôžu ostať na vrchole síl dlhšie, ako keby ostal bez údržby. A ktoré kroky to vlastne sú?

Všetko sa to začína dôkladnou diagnostikou, kde skontrolujeme, či všetko funguje ako má.

Následne pristupujeme k základnému servisučisteniu počítača (ako softwarovo, tak aj hardwarovo). V tomto kroku sa postaráme, aby sme počítač vyčistili od starých programov, neporiadku v systéme, ale aj prachu vo vnútri skrine, či upratania káblov, aby neviseli ako v džungli. V prípade poškodeného hardwaru v počítači súčiastku vymeníme.*

A nakoniec Vám ešte zrýchlime operačný systém, aby štartoval či fungoval (v rámci možností systému) čo najrýchlejšie, a zároveň odstránime vírusy a iný neporiadok, čo by mohol spôsobovať problémy.

* V prípade nutnosti výmeny starého komponentu za nový, výmeny chladiacej pasty, či iného úkonu, ktorý nie je zahrnutý v ponuke, je ho potrebné zaplatiť navyše. Všetky takéto úkony budú s vami vopred konzultované.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály