Zbavte sa starého nevýhodného úveru a môžete získať PÔŽIČKU s nízkym úrokom 6,9 % ročne v ZUNO

Prinášame vám možnosť vymeniť váš starý úver s úrokovou sadzbou do 13% ročne, za novú PÔŽIČKU s  úrokom len 6,9 % ročne. Stačí si overiť či spĺňate základne podmienky na REFINANCOVANIE v ZUNO, zakúpiť si kupón za 1 € a začať platiť menej. Ak bude treba, požičiame vám aj viac ako je výška vášho súčasného úveru. Navyše si budete môcť vybrať jeden mesiac, kedy nám nezaplatíte splátku, a tak si urobíte splátkové prázdniny. PÔŽIČKU vám dáme bez zbytočných poplatkov za poskytnutie a vedenie.

Najprv si overte, či spĺňate základne podmienky na REFINANCOVANIE. Zaberie vám to iba zopár sekúnd.

Ako na to?

  • Ako prvé si overte, či spĺňate základne podmienky na REFINANCOVANIE v jednoduchom formulári.
    Formulár je umiestnený vyššie na tejto stránke.
  • Pokiaľ ste splnili podmienky na REFINANCOVANIE, kúpte si kupón za 1 €, vďaka ktorému môžete refinancovať váš starý úver.
  • Máte viacero úverov? Stačí vám jeden kupón. Môžete ho využiť na REFINANCOVANIE až desiatich úverov.
  • Na našej webstránke výplňte kód kupónu do kontaktného formulára. Pozor, formulár musíte vyplniť najneskôr dňa 26.3.2014
  • Potom sa už len pohodlne usaďte a počkajte, kým vás kontaktujeme. Majte telefón pri sebe. ZUNO team vám do troch dní zavolá a vysvetlí vám ďalšie kroky.

Prečo REFINANCOVAŤ so ZUNO?

Koľko môžete napríklad ušetriť?

Ak máte úver vo výške 7000 €, ktorý, ste si zobrali pred pol rokom a doba splácania je 60 mesiacov pri priemernej sadzbe na trhu môžete s úverom od nás ušetriť na úrokoch a poplatkoch spolu viac ako  720 €.  V príklade počítame s priemernou sadzbou na trhu 11,23 % ročne. Príklad má len informatívny charakter a nie je záväzný pre ZUNO ani pre klienta.

Výpočet RPMN

Pri výške PÔŽIČKY 7000 €, poplatku za poskytnutie 0 €, období splácania a počte mesačných splátok 60 mesiacov, výške mesačnej splátky 138,28 €, fixnej úrokovej sadzba 6,9 % ročne a celkovej splatnej sume 8 296,80 € je RPMN 7,12 % ročne.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály