Jasličky u babičky je nové detské súkromné zariadenie rodinného typu s celoročnou prevádzkou. Nachádzame sa v rodinnom dome so záhradou v mestskej časti Rača, kde máme k dispozícii dostatok priestoru na aktívny pobyt vonku. Poskytujeme starostlivosť pre deti vo veku od 1 do 3 rokov (v individuálnych prípadoch do 4r.) v skupine max. 8 detí, čím taktiež ovplyvňujeme chorobnosť detí.

O vaše deti sa starajú dve učiteľky po celý deň, t.j. od 7:00 do 17:00 (alebo podľa dohody). Garantom edukačného procesu je vysokoškolsky vzdelaná pedagogička s praxou, matka dvoch detí a spoluautorka publikácie Jakubíková, Kostrub: Vybrané didaktické modely materskej školy uplatňované v súčasnej didaktickej praxi. Malý kolektív detí umožňuje, aby bolo o Vaše dieťa naozaj postarané – ako u babičky. Okrem láskavej náruče ponúkame deťom rôzne aktivity.

Denný program pre detičky je pestrý. Pomocou rannej psychohygieny učíme deti vnímať seba samé a vedieť rozumieť svojim pocitom a náladám. Hry a herné činnosti, pobyt vonku, odpočinok a učenie sa správnemu životnému štýlu je náplňou každodennej činnosti. Vaše detičky sa môžu rozvíjať aj v iných oblastiach:

  • formou hier, pesničiek a básničiek v anglickom alebo francúzskom jazyku, kde získavajú kladný vzťah k cudzím jazykom
  • v priľahlej úžitkovej záhradke pozorujeme svet rastliniek a zvieratiek a hráme sa na malých záhradkárov – sadíme, kopkáme i polievame
  • jemnú motoriku rúk precvičujeme pri kreslení, maľovaní, lepení, odtláčaní, modelovaní ale i pečení
  • hrubú motoriku zase pri športových aktivitách vnútri i vonku a tiež pri hudobno-pohybových aktivitách, kde si deti rozvíjajú rytmiku a estetické vnímanie
  • čítame veľa rozprávok, hráme si vlastné divadielka a tak si precvičujeme jazýčky (rozvoj reči a gramotnosti)
  • využívaním Montessori pedagogiky sa hráme na malých vedcov a rozvíjame si logické myslenie a matematické predstavy

Pri nástupe dieťaťa do zariadenia prebieha adaptačný proces podľa jeho individuálnych potrieb. Adaptačný proces trvá 1—2 týždne v závislosti od veku a samostatnosti dieťaťa a prebieha v úzkej spolupráci s rodičom. Našim cieľom je, aby sa dieťa začlenilo do nového prostredia a kolektívu s čo najmenším psychickým zaťažením – bez stresu, strachu a slzičiek.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály