Myslíte, že do leta zostáva ešte kopec času? Omyl! Ani sa nenazdáte a deťúrence vám budú pred očami mávať vysvedčením. A budú chcieť odmenu.

Denný detský tábor je tu pre vás celý júl aj august. Jednoducho deti ráno priveziete a podvečer si ich plné zážitkov znovu vyzdvihnite. A garantujeme vám, že sa za ten čas budú mať svetovo!

Hotel KAMILA, prvý boutique hotel na Slovensku, nájdete na okraji Bratislavy s výhľadom na Malé Karpaty v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales.

Denný detský tábor:

  • 3x denne strava
  • pitný režim + ovocie
  • každý deň program na koňoch, kúpanie v bazéne, aj golf
  • príchod ráno o 8:00 a odchod o 16:00 hodine
  • cena je na celý týždeň (počas celého júla a augusta od pondelka do piatku)

Program plný zábavy

Letný tábor je aktivita ako stvorená pre vaše deti. Okrem zábavy a množstva poučných skúseností je tábor ideálnou príležitosťou ako deti môžu stráviť leto plné zábavy, pod dohľadom skúsených animátorov a navyše si nájsť aj množstvo nových kamarátov a získať veľa veselých zážitkov!

Však každé dieťa si zaslúži zažiť krásne leto, o ktorom bude v školských laviciach rozprávať spolužiakom! Základom správneho leta je kopec smiechu, slnka, vody a pohody. A to všetko zažijú na zelenom nádvorí s bazénom v Hoteli KAMILA****.

Jazdecký areál

Kone a deti k sebe jednoducho patria. V dennom detskom tábore budú mať vaše deti pestrý program aj pri koníkoch, či už v teréne alebo v krytej hale. K dispozícii je jazdecký areál s viac než 40 koňmi.

Jazdenie na koni upokojuje, podporuje koordináciu a v neposlednom rade učí zdravému rešpektu k tým vznešeným zvieratám.

Golfové ihrisko

Golfová akadémia sa nachádza bezprostredne na nádvorí hotela. Vaše deti zažijú rovnako veľkú zábavu pri golfe ako dospeláci. Odpaľovanie loptičiek na golfovom greene ich pobaví, zamestná, podporí ich sústredenie a prirodzenú súťaživosť.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály