Agrokomplex Nitra už tradične v marci prináša najnovšie trendy zo sveta nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry. Je zdrojom inšpirácie už 23 rokov. Láka obchodníkov, architektov, novinárov i laickú verejnosť. Príďte sa inšpirovať!

Informatívnym aj inšpiratívnym spôsobom sa tu vystavujú nové produkty, nové materiály, nové trendy, nové technologické riešenia a poznatky.

Významné aj začínajúce slovenské a české firmy predstavujú svoju produkciu, ktorú konfrontujú s inými zahraničnými vystavujúcimi firmami, ale aj s konečným zákazníkom. Získavajú sa nové kontakty a potvrdzujú staré.

Sprievodné akcie:

Fórum dizajnuCieľom projektu je podporiť autorský dizajn, jeho tvorcov – dizajnérov a v neposlednom rade i kvalitnú domácu sériovú produkciu.

Zlodej v ohrozeníZažite na vlastné oči ukážky reálnych vlámaní do bytov a domov, zasahovať bude aj Polícia.

Salón drevostaviebVýstava sa viaže k česko-slovenskému projektu, ktorý propaguje modernú kvalitnú architektúru z dreva ako perspektívny, ekologický a udržateľný spôsob výstavby s použitím dorastajúceho materiálu (dreva).

Odborne konferencie:

Design nábytku - účelom semináru je naznačiť cesty v citlivom prepojení techniky, dizajnu a zdravého bývania a súčasne predstaviť novú techniku uplatňovanú v nábytku ako celku. Zároveň sa bude snažiť oboznámiť manažérov firiem, dizajnérov a verejnosť o situácii v nábytkárskej výrobe doma i vo svete.

Kuchyňa – srdce bytu - súčasná kuchyňa musí zastávať iné funkcie ako v nedávnej minulosti. Od kuchyne požadujeme, aby bola moderná, farebná, funkčná a estetická a aby sa pri príprave jedla dalo komunikovať s celou rodinou. Ako sa s toľkými požiadavkami vysporiadať, sa dozviete práve tu.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály