V živote sa odohráva jedna dráma za druhou, tak isto ako na štadióne v Miláne. Zatiaľ čo tie životné nie sú až také zábavné, futbalové drámy sú. A ešte ako! Zabudnite na chvíľku na svoje starosti a zažite nezabudnuteľný zápas, ktorý vás isto bude dvíhať zo sedadiel.

Váš kupón zahŕňa:

  • 1x vstupenka na zápas  AC Milano - Inter Milano (pozdĺžna strana, 3. ring)
  • cesta do Milána klimatizovaným autobusom (tam a späť)
  • ubytovanie v 4* hoteli na jednu noc s raňajkami
  • nástupné miesta: Košice, Zvolen, Nitra, Trnava, Senec a Bratislava

Program zájazdu

Autobus smerom na Bratislavu vyráža z Košíc 2. mája o 23:00. Po ceste je možné, po predošlej dohode v agentúre, do autobusu pristúpiť v týchto mestách bez príplatku: Zvolen, Nitra, Trnava, Senec, Bratislava. Odchod z Bratislavy do Milána je potom o 5 hodine ráno.

Predpokladaný príchod do Milána je o 18:00. Po príchode sa ubytujete na 4* hoteli, potom nasleduje voľný program.

Môžete napríklad využiť jedinečnú šancu navštíviť prázdny štadión a porozhliadnuť sa po dejisku dramatických futbalových zápasov. Vstúpite do šatní, kde hráči prežívajú najslinejšie okamihy pred a po zápase. Navštívte tiež obľúbené múzeum.

V nedeľu ráno (4. mája) v deň konania zápasu sa hneď po raňajkách, ktoré máte v cene, odubytujete medzi 10 a 11 hodinou dopoludnia. Autobus vás zavezie do centra mesta, kde môžete naložiť s voľným časom, podľa vašej chuti. Navštíviť pamätihodnosti, pobehať po obchodoch alebo si vychutnať chladené pivko či kvalitnú kávu, budú tie najlepšie voľby.

Odchod na štadión, kde čaká veľká dráma a nezabudnuteľný zážitok je naplánovaný na 18:15. Bezprostredne po zápase sa odchádza späť na Slovensko (cca 23:00), autobus už vás bude čakať priamo pred štadiónom.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály