Kto by nepoznal úzke uličky medzi kamennými domami a stovky vyzdobených mostov ponad kanále? Romantické gondoly, vyzdobené kostoly, prepychové mestské domy a legenda o najznámejšom milovníkovi žien Casanovi.

Slávny benátsky karneval láka každoročne tisíce turistov z celého sveta. Pestrofarebné masky a atmosféra oslavujúcich temperamentných Talianov je zážitok na celý život.

Vydajte sa na celodenný výlet do Benátok počas karnevalu s českou cestovnou kanceláriou České kormidlo.

Kupón zahŕňa:

  • 3-dňový zájazd do Benátok pre 1 osobu
  • prehliadka mesta ponoreného do karnevalu
  • doprava autobusom
  • služby sprievodcu

Nástupné miesto bez doplatku: Bratislava (cez víkend aj cez týždeň).
Nástupné miesto s doplatkom 15 € (iba cez víkend): Žilina, Trenčín, Považská Bystrica, Piešťany, Trnava (je potrebné zakúpiť samostatný kupón v hodnote 15 €, ktorý slúži ako doplatok za nástup mimo BA).

Termín cez víkend (odchod z Bratislavy, Žiliny, Trenčína, Považskej Bystrice, Piešťan, Trnavy):

  • 14.02. - 16.02.2014

Termín cez týždeň (odchod iba z Bratislavy):

  • 18.02. - 20.02.2014

1.deň

Nočný prejazd. Zatiaľ čo vy budete nerušene spať, klimatizovaný autobus vás odvezie bezpečne a s maximálnym komfortom do prístavu Punta Sabbioni.

2.deň
V ranných hodinách vás autobus privezie do Punta Sabbioni – linkovou lodnou dopravou preplávate spolu so sprievodcom do centra Benátok. Spolu so sprievodcom navštívite:
Námestie sv. Marka, Dóžov palác (sídlo benátskych dóžat, väzenie), Most vzdychov, Zvonicu sv. Marka. Prechádzku labyrintom benátskych uličiek až k preslávenému mostu Rialto (mostu Zlatníkov), (Campanilla – fakultatívne možnosť výstupu na vyhliadku zvonice alebo prehliadka Dóžovho paláca). Popoludnie prežite podľa svojich predstáv.

Vyrazte parníčkom po Canal Grande alebo využite voľno k nákupom v miestnych obchodíkoch. Benátske šperky a masky sú známe po celom svete! Zažite romantiku na vlastnej koži a naobedujte sa v niektorej z miestnych kaviarní či reštaurácií.

3.deň
Príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie a lístok na loď z Punta Sabbioni do Benátok (orientačné ceny: poldenný 16 eur, celodenný 18 eur, 1 cesta 6,5 eur) - nutné dokúpiť na mieste! 

Odporúčame zobrať si so sebou vreckové aspoň 40 – 50 eur. Vstupné do niektorých historických pamiatok je rôzne: Galeria Academia 8 eur, Dóžací palác 13 eur, Bazilika Sv. Marka 5 eur, kostoly 4 eurá… 

Bella Italia! Do Benátok sa jednoducho zamilujete!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály