leto
Všetky zľavy Výpredaje
Sencor SAV 165-050
Sencor SAV 165-050
6%

Sencor SAV 165-050

13,90 €
13,00

19pin, konektor/M - konektor/M Pozlátené zalisované konektory Zosilnené dvojité tienenie Zdrsnené flexibilné PVC Dĺžka 5m Verzia HDMI v1.4 Ideálny pre pripojenie 3D...

Mohlo by Vás zaujímať

Sencor SFD 1205 WH
9%

Sencor SFD 1205 WH

Sencor SMF 2020WH
8%

Sencor SMF 2020WH

Sencor SFP 5870 8GB
5%

Sencor SFP 5870 8GB

Sencor SCP 2251
6%

Sencor SCP 2251

Sencor SBS 3001 YL parný čistič 50001801
10%

Sencor SBS 3001 YL parný čistič 50001801

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov