leto
Všetky zľavy Výpredaje
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m
6%

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m

50,53 €
47,42

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m Parametry dodávky Počet kusov (ks): 1 Hmotnosť (kg): 0.2 Rozmer v cm (d/š/v): 2x15x12 Typ balenia: Balitelné

Mohlo by Vás zaujímať

USB 64 GB
19%

USB 64 GB

Stolík na notebook do postele
20%

Stolík na notebook do postele

Oficiálny operačný systém Microsoft Windows 7
30%

Oficiálny operačný systém Microsoft Windows 7 Professional OEM + upgrade zadarmo na Windows 10

Lenovo IdeaPad V310 80T300GLCK
10%

Lenovo IdeaPad V310 80T300GLCK

Jedinečná 128 GB MicroSD karta
78%

Jedinečná 128 GB MicroSD karta

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov