leto
Všetky zľavy Výpredaje nové Súťaže
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m
11%

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

30,17 €
26,72

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m Parametry dodávky Počet kusov (ks): 1 Hmotnosť (kg): 0.03 Rozmer v cm (d/š/v): 2x20x16 Typ balenia: Balitelné

Mohlo by Vás zaujímať

HP EliteDesk 800 G1 USDT, J7C43EA
24%

HP EliteDesk 800 G1 USDT, J7C43EA

ASUS P2E
12%

ASUS P2E

Lenovo B50 80EW05V4CK
16%

Lenovo B50 80EW05V4CK

CoolerMaster RS850-AFBAG1-EU
6%

CoolerMaster RS850-AFBAG1-EU

Dell X1026/P
16%

Dell X1026/P

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov