leto
Všetky zľavy Výpredaje
Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání
Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání
13%

Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání

35,35 €
30,80

Mohlo by Vás zaujímať

Už nikdy viac zafarbené prádlo! Skvelé obrúsky
34%

Už nikdy viac zafarbené prádlo! Skvelé obrúsky proti zafarbeniu prádla sú revolúciou vo svete prania a môžete si ich zakúpiť za neodolateľnú cenu iba 3,79 €! Chráňte svoje oblečenie pred znehodnotením, s týmito obrúskami ušetríte čas aj peniaze!

Nová - Detské hodinky s GPS lokalizáciou,
46%

Nová - Detské hodinky s GPS lokalizáciou, možnosťou volania a monitoringom zdravotného stavu

Jedinečná 128 GB MicroSD karta
78%

Jedinečná 128 GB MicroSD karta

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica
50%

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica

USB 64 GB
50%

USB 64 GB

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov