leto
Všetky zľavy Výpredaje
Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m
Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m
15%

Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m

12,86 €
10,91

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m Vám ponúkame za prijateľnú cenu 16.97 €, s rýchlou expedíciou zvyčajne nasledujúci pracovný deň. Nami ponúkaný tovar - Optický...

Mohlo by Vás zaujímať

Unikátny stojan na víno - originálny darček! Laso
48%

Unikátny stojan na víno - originálny darček! Laso vytvára optický klam a vyzerá akoby sa fľaša vznášala vo vzduchu... Teraz za neodolateľnú cenu, len 10,50 €!

USB 64 GB
19%

USB 64 GB

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica
18%

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica
50%

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica

Stolík na notebook do postele
20%

Stolík na notebook do postele

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov