leto
Všetky zľavy Výpredaje
Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m
Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m
15%

Optický patchkábel duplexní, ST-SC, 9/125µm SM, 3m

12,86 €
10,91

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m Vám ponúkame za prijateľnú cenu 16.97 €, s rýchlou expedíciou zvyčajne nasledujúci pracovný deň. Nami ponúkaný tovar - Optický...

Mohlo by Vás zaujímať

Jedinečná 128 GB MicroSD karta
78%

Jedinečná 128 GB MicroSD karta

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica
50%

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica

USB 64 GB
50%

USB 64 GB

Nová - Detské hodinky s GPS lokalizáciou,
46%

Nová - Detské hodinky s GPS lokalizáciou, možnosťou volania a monitoringom zdravotného stavu

Chladiaca podložka pod notebook
50%

Chladiaca podložka pod notebook

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov