Fotoepilácia najnovšou metódou vás veľmi rýchlo, trvale a bezbolestne zbaví nežiaducich chĺpkov. Výhodou novej technológie je schopnosť odstrániť aj veľmi svetlé prípadne sivé chĺpky. Na trvalé odstránenie chĺpkov je potrebných 3-6 ošetrení v priebehu 4-8 týždňov. Metóda je bezbolestná, veľmi rýchla - doba trvania ošetrenia je daná veľkosťou plochy, ktorú depilujeme. 

Omladenie pleti – výrazne mení celkový vzhľad tváre a je pre moderné ženy najrýchlejšou a najúčinnejšou metódou na oddialenie starnutia. Pleť bude „zdvihnutá“, nebude vás viac trápiť „syndróm spadnutých kútikov úst“, dvojitej brady a pod (všetky to poznáme:-)). Budete mladšia, oddýchnutejšia. Liečebný efekt je daný cielenou deštrukciou starého kolagénu na princípe selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Následnou fázou rejuvenilizačného procesu je tvorba nového kolagénu so všetkými pozitívnymi prejavmi na koži. ZDARMA: aplikácia masky s 24 karátovým zlatom prvým 30 zákazníčkam.

Určite ste nešťastné -/í/, keď vaše telo „zdobí“ nepekné akné. Liečba akné prebieha neinvazívnym a moderným spôsobom - bezbolestným laserom. Laserová terapia je v súčasnosti veľmi efektívnou metódou. Možno ju použiť jednak na liečbu klasických akné a v neposlednej miere (s veľkým úspechom) aj na vyhladenie či zmenšenie jaziev po akné. Laserový lúč, vysielaný prístrojom v pulzoch, pôsobí presne tam, kde sú uložené mazové žliazky prispievajúce svojou nadmernou produkciou mazu, ku vzniku akné. Účinkom tepelnej energie laseru dôjde k obmedzeniu ich činnosti. Dôležité je, že laser pôsobí len na nežiadúce tkanivo a zdravé tkanivo ostáva nepoškodené. Výsledky laserovej terapie sú veľmi výrazné. Zlepšenie možno pozorovať už po prvom ožiarení, pre dosiahnutie účinnej terapie sa odporúča 5 – 6 aplikácií. ZDARMA :  aplikácia kyslíkovej masky prvým 30 zákazníčkam.

" Vejáriky " na tváričke alebo nohách môžu byť pre Vás tiež minulosťou - samozrejme, ak nás navštívite !Pri odstraňovaní rozšírených cievok na tvári a dolných končatinách sa svetlo v ošetrovanej oblasti absorbuje v hemoglobíne (červenom krvnom farbive) a v oxihemoglobíne – jeho oxidovanej forme. Tieto formy krvného farbiva „vyfarbujú“ nežiadúce estetické prejavy na koži v podobe rozšírených cievok alebo v podobe difúznej červene spôsobenej rozšírením kapilár. Svetlo zachytené v krvnom farbive sa mení na teplo, čím spôsobí deštrukciu drobných cievok, ktoré sa postupne vstrebávajú. Doba ošetrenia je daná plochou ošetrovaného miesta, počet sedení podľa lokálneho nálezu pri prvotnom vyšetrení. Prednosťou metódy je možnosť ošetrenia aj v lete za podmienky, že ošetrené miesto sa nebude vystavovať svetelnému žiareniu v soláriu 5 dní pred výkonom a po výkone. Výhodou je aj cena, rýchlosť a bezbolestnosť výkonu.

Likvidácia pigmentových škvŕn a tzv. stareckých škvŕn je doménou laserového prístroja. Princíp je zhodný ako pri fotoepilácii či pri rozšírených cievkach. Svetlo sa zachytáva priamo v pigmente nežiadúcich škvŕn. Ide zväčša o estetickú chybu kože v súvislosti s jej starnutím. Doba liečby a  frekvencia ošetrení je individuálna ale viditeľná.

Pravidelným ošetrovaním miznú kozmetické a kožné chyby, strácajú sa rozšírené drobné cievky, pigmentové alebo iné škvrny, koža sa stáva elastickejšou, vypne sa a pleť je zreteľne vyhladená.  Mení sa výrazne celkový vzhľad tváre. Najčastejšie sa vykonáva na tvári, vhodné je i aplikovanie na  dekolt a ruky. ZDARMA : výživná maska.

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály