„Milé akné, strávili sme spolu dlhý čas, intenzívne sme prežívali náš vzťah, no je čas sa rozlúčiť a pohnúť sa ďalej... budeš musieť z mojej tváre odísť... Adios amigos!“ Nechajte akné a iným problémom vašej pleti list na rozlúčku a začnite účinne bojovať pre zdravú a hladkú pleť s revolučným ošetrením A.C.N.E.H.E.L.P.

Ak chcete mať krásnu, čistú a zdravú pleť, navštívte kliniku Dermabion’s a zverte svoju tváričku do profesionálnych rúk.

Na klinike Dermabion’s sa používa špičkový prístroj mnohokrát ocenený odborníkmi z oblasti dermatológie. Prístroj využíva dve ošetrovacie hlavice – BRH® hlavicu, vyhrievanú HF hlavicu a HSR-probe® sondu.

Pomocou ošetrenia prístrojom ACNE HELP sa liečia a zmiernia rôzne formy akné. Hravo dokáže zvládnuť aj ťažšie formy a zápaly. Bol vyvinutý špeciálne pre ošetrenia aknóznej a problémovej pleti.

Ako prebieha ošetrenie sa podrobne dočítate TU.

BRH® ošetrovacia hlavica - aplikuje na pokožku súčasne modré svetlo vlnovej dlžky 400-430 nm a červené svetlo vlnovej dlžky 660 nm, čím dosahuje vyhovujúcu intenzitu aj v hlbšie uložených vrstvách kože. Počas ošetrenia povrch kože je vystavený aj účinku tepla, pomocou tepelného prvku v ošetrovacej hlavici. Prihliadnúc na to, že enzýmy majú intenzívnejšiu činnosť pri vyšších teplotách, oteplovaním podnecujeme k vyššej aktivite látkovú premenu kožných buniek a taktiež baktérií, zodpovedných za zápalové procesy, čím zrýchlime celý proces.

Vyhrievaná HF hlavica - Pôsobením vysokej frekvencie na pokožke vzniká ozón, ktorý zabezpečuje záhubu choroboplodných zárodkov na povrchu kože a vo vyústeniach mazových žliaz . Vyhrievaná HF hlavica pomáha pri uvoľňovaní komedónov, taktiež po hlbkovom čistení má sťahujúce účinky a zabraňuje vzniku infekcií mikroporanenín, vznikajúcich pri hĺbkovom čistení. 

HSR-probe® sonda – učinkom rýchleho oteplenia z genetického materiálu baktérií P. Acnes, ktoré sú prítomné v mazových žľazách , sa začnú „ prepisovať “ špeciálne proteíny. Sú to tzv. Heat shock proteíny (proteíny indukované vysokou teplotou), ktoré spôsobujú samoničenie baktérií. HSR sondu je potrebné držať krátku dobu nad vyrážkou ( lokálna aplikácia ). Počas tejto doby sonda vysiela intenzívne teplo na pokožku, ktoré spúšťa tvorbu týchto bielkovín a zároveň záhubu baktérií. HSR ošetrovacie programy potrebné množstvo tepla dávkujú automaticky a vysielanie tepla je v impulzoch, pre maximálnu ochranu okolitého tkaniva.

Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj typy pleti. Je vhodné pre ľudí, ktorý majú problémovú pleť, ale aj pre ľudí, ktorý ošetrenie využívajú ako prevenciu vzniku akné a komedómov. Prístroj tiež obsahuje programy pre omladenie a vypnutie kože a je vhodný aj ako viackroková akne terapia. Je vhodný pri nadmernm červenaní pleti a ponúka aj ošetrenie ROSACEI. Dosahuje vynikajúce výsledky v krátkom čase.

Kontraindikácie: tehotenstvo

Dermabion’s

Profesionálny tím pracovníkov na klinike estetickej a laserovej kozmetiky Dermabion’s vás zbaví každej chybičky a na vlastnej koži pocítite, aké to je – byť dokonalá.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály