Make-up je váš najlepší priateľ, ale nech sa snaží ako chce, červené neeestetické žilky na tvári nedokáže prekryť? Ešteže zázraky sa dejú. 

Keď domáca starostlivosť nestačí, na scénu prichádzajú vyššie sily. Jednou z nich je novinka na trhu najmodernejší prístroj VENEZIA. Zatočí so žilkami už pri prvom ošetrení.

Princíp ošetrenia spočíva vo vysokofrekvenčných mikro bodoch, ktoré produkujú 13500000Hz ultra vysokú frekvenciu elektromagnetického kmitania, ktorá v priebehu jednej stotiny rozbíja hemoglobín. Táto uvoľnená energia sa prenesie cez povrch pokožky a dochádza k odstráneniu lézií, kapilár a intravaskulárny hemoglobín sa rozbíja na malé molekuly, ktoré sú absorbované do kožného tkaniva.

Toto kmitanie vytvára ohromnú energiu, ktorá okamžite ničí cievky tým, že ich zahreje na vysokú teplotu a krvné farbivo sa okamžite absorbuje.

Žilky nás netrápia len na tvári, ale veľmi často aj na stehnách. Dôvodov môže byť viacero, či už je to dedičnosť, zvýšená námaha alebo nosenie vysokých podpätkov.

Ošetrenie vykonáva diplomovaný asistent a certifikovaný odborný zdravotný a kozmetický personál s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti estetickej medicíny.

Precíznosť ošetrenia prístrojom VENEZIA zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek. Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach (napr. na nohách) alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrasty, ktoré však po pár dňoch zmiznú.

Na rozdiel od iných ošetrení, ako je intenzívne pulzné svetlo (IPL), lasery, fotónové svetlo, kde je nutných viacero ošetrení, na dosiahnutie želaného efektu pri tomto prístroji nastáva takmer okamžitý efekt a v 90 % prípadov postačí len jedno ošetrenie. V prípade jemných vlásočníc stačí jedno ošetrenie, v prípade hrubších žiliek je nutné ošetrenie opakovať.

Dôležité:

  • Doba hojenia na tvári 7 až 10 dní
  • Doba hojenia nôh 7 až 28 dní v závislosti od citlivosti a schopnosti organizmu hojiť sa
  • Na tvári môžu vzniknúť chrastičky v línii cievok a kapilár, 1 až 3 dni môže byť miesto ošetrenia začervenané
  • Potrebné ošetrovať kalciovou masťou, prípadne Avené cicafalte
  • Pri pobyte na slnku chrániť ošetrované miesta faktorom 50+

Crystal Esthetic Clinic, ktorú nájdete na Ľadovej č. 9 v Bratislave, vám ponúkne naozaj všetko, čo od krásy požadujete. Medicínska kozmetika, všetky druhy výplňových materiálov ako napr. Restylane, Teosyal, invazívne i neinvazívne zákroky podľa najnovších trendov v estetickej medicíne.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály