Krása v dnešnej dobe nie je len výsadou mladých. Primeranou starostlivosťou je možné udržať si ju v každom veku. Každý z nás má právo byť a cítiť sa krásnym, bez ohľadu na to, či to vyžaduje jeho sociálne, spoločenské a profesijné zaradenie.

V medicínskom centre Niobé máte jedinečnú príležitosť zbaviť sa vrások a navrátiť svojej pleti mladistvý vzhľad. Už pri odchode z medicínskeho centra Niobé vás pohľad do zrkadla presvedčí o správnosti vašich krokov.

Redukcia vrások botoxom

Botulinum je všeobecne považovaný za najúčinnejší toxín. Vyhladzovanie vrások pomocou botoxu je pomerne častý zákrok, ktorý je možné vykonať i v relatívne nízkom veku. Botox dokáže dočasne paralyzovať svaly, takže záhyb na koži (vráska) spôsobený mimickým svalom zanikne. Botoxom sa najčastejšie vyhladzujú vrásky na čele, jemné vrásky v spánkovej oblasti a v okolí očí, tzv. vranie nôžky. 

Na 1 kupón je možné vybrať si len jednu korekčnú oblasť: čelo / okolie očí / okolie úst / glabella (vráska hnevu) / krk a dekolt.

Ako sa botox aplikuje?

Botox sa aplikuje jemnými vpichmi veľmi tenkou ihlou do problémových partií. Ide o ambulantný zákrok. Nariedený roztok botulotoxínu sa tenkou injekčnou ihlou vpichuje do kože. Vpichnutie sa dá prirovnať k uštipnutiu. Strach väčšinou ustúpi po prvom vpichu. Ide skôr o obavu z neznámeho. Zákrok nie je bolestivý, avšak u citlivých jedincov je možné aplikovať krém na znecitlivenie kože.

Účinok botulotoxínu sa prejaví už o 48 hodín a trvá do regenerácie nervosvalového spojenia. Po prvej aplikácii pôsobí zvyčajne 3 až 5 mesiacov. Každou ďalšou aplikáciou sa účinok predlžuje, po druhej a ďalšej aplikácii pôsobí až 6 až 12 mesiacov. 

Pri opakovaní aplikácie už nedochádza ku navráteniu zmršťovacích schopností svalu v pôvodnej miere. Sval stráca svoju schopnosť a postupom času dochádza k jeho potlačeniu a vráska sa prestáva tvoriť. Opakovaním zákroku sa podstatne predlžuje aj dĺžka výsledného efektu.

O vašu spokojnosť sa postará MUDr. Július Urban - dermatovenerológ s certifikátmi na "botulotoxín", "výplne" a "pery".

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály