Dobrú správu nesieme krásavcom a kráskam, dajte zbohom mimickým vráskam. V okolí očí, na čele, nad perou aj nad nosom, vyriešte to všetko botoxom. Produkt baktérie clostridium botulinum si poradí s vráskami hnevu aj radosti! A vy si už žiadne vrásky z vrások robiť nebudete!

Botulotoxín sa používa na profesionálne odstraňovanie mimických vrások na tvári, a tak vašej pleti vráti mladosť a hladký pôvab.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Horná pera
  • Variant 2: Medziobočie
  • Variant 3: Oči alebo čelo

Po vpichnutí botox blokuje prenos informácie na nervovo-svalovom spojení, takže zasiahnutý sval sa prestáva hýbať. Po aplikácii do čela ho neviete dvíhať, po aplikácii do koreňa nosa sa nevieme hnevlivo mračiť.

Výsledkom je uvoľnený výraz tváre bez tvorby mimických vrások. Výborne pôsobí aj na tzv. vejárovité vrásky, ktoré vznikajú vo vonkajších očných kútikoch pri úsmeve. Prirodzená mimika zostáva zachovaná, takže aj keď v niektorých partiách tváre nevieme vytvoriť vrásky, nepôsobí to strnulo. Tvár vyzerá mladšieuvoľnene, vrásky sa stratia.Efekt je vynikajúci najmä u začínajúcich vrások a vrások žien v strednom veku. U hlbokých vrások, kde už došlo k definitívnym zlomom vo väzive a ktoré pretrvávajú aj po prerušení mimického pohybu, pristupujeme k vypĺňaniu vrások implantátmi.

Efekt terapie sa začne rozvíjať postupne, asi 48 – 72 hodín po zákroku a úplne sa rozvinie do 10 dní po zákroku. Dĺžka trvania rozvinutého efektu je individuálna, po prvej aplikácii približne 3 mesiace. Opakovanými aplikáciami sa dĺžka efektu postupne predlžuje až na pol roka. Zákrok vykonáva MUDr. Martin Tompoš.

Možné nežiaduce účinky:

Vo všeobecnosti táto metóda patrí medzi najbezpečnejšie a najúčinnejšie. V ojedinelých prípadoch sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky, ktoré sú vždy reverzibilné – nie trvalé. Sú to: – svrbenie, začervenanie v mieste vpichu, ktoré môže pretrvávať do 3 hodín po zákroku, drobné modriny v mieste vpichu, bolesti hlavy, prechodné chrípkové príznaky.

Odporúčania po zákroku:

Počas 4 hodín: nepredkláňať sa, neľahnúť si, nedotýkať sa ošetrených oblastí, dôkladne precvičiť svaly liečených oblastí. Počas 2 dní: neodporúča sa nadmerná fyzická záťaž. Počas 2 týždňov: neabsolvovať kozmetickú masáž ani ošetrenie pleti.

PROSLIM vás privíta v príjemných a moderných priestoroch s profesionálnou starostlivosťou. Ponúka kozmetické, masérske služby a poradenstvo v oblasti výživy a životosprávy a rôzne najmodernejšie postupy vo formovaní postavy a starostlivosti o telo. Dôraz kladie na profesionalitu v oblasti odborného bezplatného poradenstva pracovníkmi až po individuálne poskytované a veľmi diskrétne služby, ktoré radi prispôsobia podľa vašich predstáv a prianí.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály