Mikrodermabrázia si získava stále väčšiu popularitu a stáva sa vodcom neinvazívnych kozmetických procedúr. Výsledok je viditeľný ihneď po procedúre a pretrváva po dlhú dobu, vďaka čomu je mikrodermabrázia jednou z najpopulárnejších omladzujúcich procedúr.

Diamantová mikrodermabrázia je umelé (nútené) odstránenie určitých vrstiev kože. Táto procedúra sa vykonáva na najprogresívnejšom zariadení s využitím masiek s diamantovým práškom a s vákuovým odsávaním, prostredníctvom čoho sa najjemnejším spôsobom odstraňujú odumreté vrstvy pokožky na povrchu kože.

Viac o priebehu ošetrenia tu. (rozkliknite)

Aby to bolo zrozumiteľnejšie, upresníme: koža sa skladá z dvoch vrstiev tkaniny. Jedna je hrubšia vnútorná vrstva nazývaná dermis alebo korium. Zvrchu ju pokrýva tenká vrstva buniek nazývaná epidermis. V epidermise nie sú krvné cievy. V skutočnosti sa skladá z odumretých buniek. Len najnižšia vrstva epidermisu dostáva výživu a je živá. Bunky, z ktorých pozostáva táto vrstva plnia dôležitú funkciu: delia sa a vytvárajú nové bunky. Horné vrstvy epidermisu rastú v dôsledku tejto práce spodnej vrstvy, ktorá pre nich produkuje bunky. Nové bunky sa premiestňujú na vonkajšiu stranu, vzďaľujú sa takto od zdroja vyživovania a umierajú. Dochádza u nich k chemickým zmenám: menia sa na šupinové epitelové bunky. Možno teda povedať, že spodná časť pokožky/epidermisu sa skladá z buniek, ktoré vytvárajú nové bunky, zatiaľ čo jeho horná časť sa skladá z mŕtvych buniek, ktoré sa stali šupinatými.

Chceli by sme pripomenúť – ako vyzerá tvár dieťaťa a ako vyzerá tvár dospelej osoby, čím sa odlišujú. Detská koža je tenká, pretože na jej povrchu sa prakticky nenachádzajú žiadne staré odumreté bunky. U dospelých je situácia horšia, na povrchu kože sú vrstvy mŕtvych buniek, samé od seba nemiznú. Aby pokožka vyzerala lepšie, mŕtve bunky treba odlupovať.

Vďaka mikrodermabrázii sa urýchľuje odlupovanie odumretých kožných buniek. Na mieste mŕtvych buniek sa syntetizujú nové, ktoré sú čiastočne alebo úplne bez príznakov starnutia (ochorení), ktoré sú v starých bunkách. Mikrodermabrázia urýchľuje prirodzený proces omladenia pleti.

Výsledkom ošetrenia mikrodermabráziou je zdravá, žiarivá a krásna pleť.

V cene kupónu (postup ošetrenia):

 1. Teplé kladivko – Teplá funkcia aktivuje bunky, zrýchľuje cirkuláciu krvi a lymfy, zmierňuje bolesť. Povrchová teplota je až do 42 stupňov.
 2. Diamantová mikrodermabrázia – Diamantová dermabrázia je nechirurgická procedúra pre obnovu pleti s použitím sterilných diamantových hlavíc, ktoré obrusujú alebo trú najvrchnejšiu vrstvu pokožky. Nasleduje vysatie čiastočiek spolu s nečistotami a mŕtvymi bunkami pokožky. Táto procedúra odstraňuje zvyšky pokožky, nedostatky, škvrny, vrásky a nežiadanú pigmentáciu spôsobenú slnkom.
 3. Ultrazvukové čistenie tváre – Hĺbkové čistenie – čistenie pokožky ako povrchovo, tak aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie.
 4. Záverečný krém – Rozumné použitie diamantovej dermabrázie spolu s pleťovými produktmi, ktoré sa dostanú cez najvrchnejšiu vrstvu pokožky až k dermisu, pomáhajú doplniť prirodzené živiny, obnoviť aktivitu buniek a zlepšiť zdravie pokožky. Výsledkom ošetrenia mikrodermabráziou je zdravá, žiarivá a krásna pleť.
 5. Studené kladivko – Nízka povrchová teplota zariadenia môže dosiahnuť 5 stupňov, takže pleť spevňuje, zjemňuje a obnovuje. Úspešne zmierňuje výrazné a zapálené žily.

Účinnosť diamantovej mikrodermabrázie sa zvýši o 90 % v spojitosti s iným kozmetickým ošetrením.

Procedúra mikrodermabrázie sa používa na boj so širokou škálou kožných problémov, ako sú:

 • liečba aktívneho akné
 • odstránenie zväčšených pórov, pigmentových škvŕn, jaziev
 • eliminácia foto-starnutia a hyperpigmentácie
 • prevencia predčasného starnutia
 • boj s popraskanými žilkami a ďalšími cievnymi poškodeniami
 • celkové omladenie pokožky tváre

 nie je len bežným kozmetickým salónom, zákazníci tu nájdu naozaj len tie najexkluzívnejšie služby. Základným heslom profesionálov, je načúvať potrebám klientov a plne im vyhovieť. Kvalita a spokojnosť je zaručená nielen profesionalitou tímu, ale aj použitím iba tej najlepšej kozmetické technology. Objavte aj vy miesto, z ktorého zakaždým budete odchádzať krajšia a krajšia, objavte salón 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály