Biologický lifting je revolúcia v oblasti omladzovania tváre so 100% účinkom.

Biologický lifting je neinvazívne ošetrenie najnovším prístrojom Frakčnej Rádiofrekvencie, ktorý stimuluje kožné bunky, aby produkovali prirodzený kolagén tak, ako počas vašej mladosti. Prístroj vyhladzuje vrásky, spevňuje pokožku a dosahuje výsledky porovnateľné s chirurgickým liftingom.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcich výsledkov odporúčame procedúru opakovať 3–5 krát v 3–4 týždňových intervaloch, podľa stavu pleti počas celého roka.

Po ošetrení nie je potrebná žiadna doba na rekonvalescenciu. Momentálne po ošetrení je možné navrátiť sa k bežným denným aktivitám.

Ošetrenie je vhodné pre pre ženy a mužov, ktorí chcú mať tvár mladšiu a zdravšiu, ale bez chirurgických zákrokov.

Biologický lifting využíva unikátnu rádiofrekvenciu, ktorá bezpečne zohrieva hlbšie vrstvy kože tak, aby stimulovala tvorbu kolagénu, ako aj rast nového kolagénu. Výsledkom je jemnejšia, pevnejšia a mladšie pôsobiaca pokožka. Výsledný efekt trvá dlhú dobu. Ošetrenie je veľmi efektívne, sú dosahované výborné výsledky za veľmi krátku dobu.

Rádiofrekvenčný prístroj pôsobí na pokožku frekvenciou 8,6 miliónov kmitov za sekundu. Vysokofrekvenčný rádiový signál vyvoláva rýchly pohyb molekúl v pokožke, čím sa generuje teplo. Vplyvom masívnej absorpcie tepelnej energie dokáže kožné tkanivo syntetizovať veľké množstvo nového kolagénu. Vzniknutý kolagén vyhladzuje vrásky a súčasne spevňuje štruktúru pokožky. V dôsledku toho sa pokožke rýchlo vráti mladistvý vzhľad a zlepší sa aj jej zdravotný stav. Prístroj, okrem toho, že vyhladzuje vrásky a spevňuje pokožku, odďaľuje aj jej starnutie.

Vysokofrekvenčné elektromagnetické pole prenikajúce cez vrchnú vrstvu pokožky vytvorí v podkožnom tkanive uzavretý prúd kladných a záporných iónov.

Pôsobením elektromagnetického poľa vzniká rezonancia s podkožnými bunkami, ktorá zrýchľuje metabolizmus a aktivuje kolagénovú regeneráciu buniek, čím sa dosiahne vyhladenie vrások, odstránenie drobných jazvičiek ako aj ďalšie pozitívne efekty.

Tento prístroj pracuje na báze revolučnej multipolárnej fokusovanej rádiofrekvencie s konštantným 3DEEP účinkom na hlboké vrstvy pokožky. Prenos energie je mnohonásobne vyšší než u tradičných rádiofrekvenčných prístrojoch.

Prevratná 3DEEP technológia zaručuje okamžitý efekt vypnutia pleti s následnou remodeláciou kolagénu, pri dodržaní maximálnej bezpečnosti klienta. Ošetrenie je preto absolútne bezpečné  ale i bezbolestné, bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov.

Kozmetická ošetrovacia hlavica Frakčnej Rádiofrekvencie najnovšej generácie nenarúša celistvosť pokožky a neprepichuje ju ako Mikroihličková Rádiofrekvencia, nezanecháva začervenané stopy ako hlavice predchádzajúcej generácie (Maticová elektróda so 144 aktívnymi bodmi). Biologický lifting má lepší účinok a oveľa učinnejší a hlbší prienik do pokožky ako laserové metódy.

Zelené svetlo zlepšuje krvný obeh, zrýchľuje metabolizmus a aktivuje bunky, a má aj ďalšie pozitívne účinky na zdravie.

Zabudnite na všetky staré metódy a vyskúšajte ošetrenie s viditeľným efektom!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály