Nadmerné uloženiu tuku na horných aj dolných viečkach vydúva viečka, čím vám dodáva starší, smutnejší a unavenejší výraz. Pritom ste mladí, vitálni a plní optimizmu. To vám však chce len málokto veriť. Upriamte svoj pohľad na blefaroplatiku.

Blefaroplastika vezme váš smutný pohľad do parády, zbaví nadbytočného tuku horné aj dolné viečka, odstráni časť uvoľneného svalu a odstráni prúžok kože. Všetko rýchlo a profesionálne. Váš vnútorný optimizmus bude konečne vyžarovať aj z vašich očí.

V cene zákroku máte zahrnuté:

  • operácia horných alebo dolných očných viečok
  • kompletná pooperačná starostlivosť v samostatnej izbe
  • výber stehov
  • všetky potrebné kontroly

Upozornenie: Kupón nezahŕňa založenie karty a predoperačnú osobnú konzultáciu s lekárom v sume 15 €.  Ak nebudete spĺňať požiadavky zákroku, bude vám suma za kupón, samozrejme, vrátená.

Operácia viečok je vhodná pre ženy i mužov, podstupujú ju všetky vekové kategórie. Pri dodržiavaní správneho technického postupu a detailnom prevedení, táto operácia osvieži a omladí celú tvár.

U zdravého človeka operácia nevyžaduje zvláštnu prípravu ani vyšetrenie. Zákrok sa vykonáva väčšinou ambulantne v lokálnom znecitlivení. Okrem injekcie je zákrok celkom bezbolestný, dobre znášaný a trvá asi hodinu pri horných viečkach, a do 2 hodín pri dolných viečkach.

Po operácii pacient odchádza do domáceho ošetrenia cca hodinu po zákroku. Do práce sa môžete vrátiť už o 5 dní. Operácia patrí medzi málo zaťažujúce, lieky proti bolesti pacienti užijú skôr výnimočne.

Esthetic Centrum je klinika plastickej a estetickej chirurgie s tímom 3 atestovaných plastických chirurgov. Klinika bola založená na báze skúseného personálu a filozofii „byť miestom, kam sa klienti radi vrátia“ pre jej ducha chirurgickej precíznosti, príjemného prostredia a vynikajúcej starostlivosti.

  • Využite aj ďalšie naše zľavy od Esthetic Centra na:

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály