Kto nepozná rozdiel medzi manikúrou a pedikúrou, má vážny problém. Nielenže nemôže ruky vytiahnuť z vreciek, ale ani nohy z topánok.

Ak chcete mať prsty i chodidlá tip top, mali by ste brať našu dnešnú zľavu. A to všetkými desiatimi! Alebo dvadsiatimi?

Pre ďalšie informácie o ponúkaných službách rozkliknite každý variant.

Vyberte si z variantov:

Vaše nechty a nohy si zaslúžia kráľovskú starostlivosť. Kúpeľom sa suchá koža hydratuje, nechtové platničky zmäknú a organizmus relaxuje.

Postup pedikúry:

  • vodný kúpeľ
  • vyčistenie kutikuly, ošetrenie nechtov, kože a päty
  • skrátenie nechtov a úprava pilníkom
  • ošetrenie kurích ôk (v prípade potreby)
  • krém, púder

Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre vaše chodidlá. Ošetrenie je ideálne absolvovať po 3 až 4 týždňoch. Mokrá pedikúra je vhodná pre každé chodidlo. Je vhodná pre ľudí so zdravými i chorými nohami, hrubou, zatvrdnutou kožou, otlakmi, kurími okami a mozoľmi.

BIO pokrytie Dance of Colors

Počuli ste už o bio pokrytí Dance of Colors? Nie? Prezradíme vám, že tieto laky budú na vašich nechtíkoch tancovať až po dobu troch týždňov (niekedy aj dlhšie). Dance of Colors je jednofázové pokrytie nechtu látkou na báze polyuretánu. Bio zloženie vyrovnáva a uhladzuje plochu nechtu, nespôsobuje stenčenie nechtovej platničky a zvyšuje regeneráciu štruktúry nechta.

Farby Dance of Colors majú vysoký lesk, sú sýte a neprehliadnuteľné. Dance of Colors je v mnohých ohľadoch lepší ako gél laky alebo permanentné laky. Nepraská, nešúpe sa a zostáva rovnako krásny po veľmi dlhú dobu. Najväčšou výhodou je, že nechty neničí, ale vyživuje.

Úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov prírodnou kúrou Balb Care (rukavice s výživnými látkami). Doba pôsobenia je 5-10 minút.

  • Záverečná úprava: masáž zápästia
  • Nevhodné pri alergii na tea tree, keratín, alantoín, extrakt Hamamelis

Úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov suchou alebo mokrou manikúrou, peeling nechtovej platničky na odstránenie odumretých buniek a vyhladenie rýh na nechtoch, masáž nechta na podporu rastu, vyleštenie nechtovej platničky, lakovanie výživným alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi.

  • Záverečná úprava: olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky

Nevhodné pri alergii na propolis a lakovanie nechtov najskôr až po približne 3 týždňoch. Úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov suchou alebo mokrou manikúrou, leštenie nechtov výživnou pastou

  • Záverečná úprava: výživný krém na ruky
Upravené nechty dokážu zachrániť každú situáciu. Venujte pozornosť aj svojim rukám, aj chodidlám a doprajte si základnú manikúru i pedikúru na jeden šup!

Salón Moja manikúra-pedikúra nájdete v Hoteli Bratislava, Seberíniho 9 - Ružinov (1. poschodie č. dverí 142).

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály