O víne sa hovorí, že je hudbou, ktorá naplní pohár plný ticha. My len dodáme, že tá hudba sa čoskoro omamne rozoznie aj vo vašom vnútri, ak navštívite Múzeum vinohradníctva v Apponyiho paláci na Hlavnom námestí.

Vyberte si z variantov:

  • VARIANT 1: Voľná ochutnávka vín v NSV s platnosťou 14.5. - 15.06.2014 a od 01.07. - 20.08.2014
  • VARIANT 2: Voľná ochutnávka vín v NSV s platnosťou od 01.07. - 20.08.2014

Spoločný projekt Zväzu výrobcov hrozna a vína na Slovensku a Múzea mesta Bratislavy od júna 2013 ponúka návštevníkom hlavného mesta unikátnu možnosť nájsť najlepšie slovenské vína v Múzeu vinohradníctva v Apponyiho paláci na Hlavnom námestí.

Váš kupón zahŕňa:

  • voľná degustácia vybraných vín v čase 100 minút
  • 72 druhov vín
  • katalóg

Obmedzenie: Vouchery nie je možné využiť v Národnom salóne vín v Pezinku. 

V autentickej pivnici Apponyiovcov nájdete vína ocenené titulom Národný salón vín Slovenskej republiky. Tie sú tu k dispozícii na ochutnávku aj na predaj. Projekt je zameraný na podporu bohatej histórie vinohradníctva a vinárstva v Bratislave.

Vína ocenené titulom Národný salón vín Slovenskej republiky sú umiestnené aj v celoročne prístupnej expozícii Národný salón vín SR, ktorá sa nachádza v pivniciach pezinského zámku. Tu ich môžu všetci návštevníci tiež ochutnať, vypočuť si odborný výklad o slovenských vínach a  samozrejme vína sa tu dajú aj zakúpiť.

Otváracie hodiny:

  • utorok – piatok: 10.00 – 18.00 hod.
  • sobota – nedeľa: 11.00 – 18.00 hod.

Čítajte viac o Národnom salóne vín Slovenskej republiky.

Národný salón vín Slovenskej republiky je najvyššou súťažou vín vyrobených v Slovenskej republike, z hrozna vypestovaného na Slovensku. Národný salón vín sa organizuje ako finále súťažných výstav a degustácií na Slovensku. V dňoch 24.-25. júna 2013 Zväz výrobcov hrozna a vína na Slovensku uskutočnil v poradí už ôsmy ročník tejto výberovej súťaže. Cieľom tejto jedinečnej vinárskej súťaže je vybrať 100 najlepších slovenských vín pre ročník 2013/2014 a predstaviť ich ako laickej tak i odbornej verejnosti.

V tomto roku sa na Slovensku uskutočnilo 19 nominačných súťaží s vínom, do ktorých sa prihlásilo spolu 8 444  vín, z toho 2 788 vín získalo viac ako 84 bodov a tým aj právo nominovať sa do Národného salónu vín. Prihlásených do súťaže a spĺňajúcich náročné kritéria aj čo sa týka objemového množstva bolo 427 vzoriek vín od 63 vinárov zo všetkých 6 slovenských vinohradníckych oblastí. Je to oproti poslednému ročníku viac o 9 prihlásených vín.

Národný salón vín Slovenskej republiky bol otvorený a sprístupnený verejnosti v roku 2006 v pezinskom zámku. V novembri tohto roku uplynie už sedem rokov existencie salónu vín, ale novú stovku najlepších vín Slovenska poznáme už dnes. Národný salón vín ponúka laickej i odbornej verejnosti prierez tým najlepším, čo sa u nás dopestuje a vyrobí. Pre vinára je to prestížne ocenenie a uznanie, pre konzumenta zasa pomôcka pri výbere vín. Národný salón vín SR kraľuje slovenským súťažiam s vínom už 7 rokov. Za ten čas sa stal ukazovateľom kvality nielen slovenských vín a vinárov, ale aj celého slovenského vinohradníckeho regiónu. Viac ako dve tretiny návštevníkov salónu vín tvoria návštevníci zo zahraničia.

Ďalšie degustačné programy v Bratislave:

  • Degustácia 4 vín s prehliadkou vinohradníckeho múzea - program je určený pre skupiny min. 8 osôb
  • Degustácia 8 vín - program je určený pre skupiny min. 8 osôb
  • Spoločný lístok - voľná degustácia a prehliadka Apponyiho paláca

Viac informácii nájdete TU.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály