Neviete ako ešte viac ozvláštniť svoj domov? Kam umiestniť svoje obľúbené fotografie? Môžete nad tým premýšľať hodiny a hodiny! Spestrite si radšej svoj domov originálnymi fotohodinami alebo ich podarujte svojim blízkym.

Nástenné hodiny s vlastnou fotografiou sú jedinečným doplnkom do vašej domácnosti. Hodiny jednoducho uchytíte na stenu, odkiaľ budú zdobiť váš domov. Vždy keď sa pozriete koľko je hodín, mimovoľne sa pohľadom zachytíte na vašej obľúbenej fotografii.

Presný čas na hodinách zaisťuje kvalitný strojček Quartz, ktorý je napájaný jednou AA batériou. Tá nie je súčasťou balenia. Materiál z ktorého sú hodiny zhotovené je povrchovo upravený hliníkový plech.

Špecifikácie:

  • rozmer: 28,5 x 28,5 cm
  • materiál: povrchovo upravený hliníkový plech
  • farba ručičiek: minútová, hodinová – čierna, sekundová – červená
  • balené v kartónovej krabici
  • kvalitné prevedenie

Pripravte si vlastnú fotografiu v bežnom formáte (jpg, tiff, eps, png…). Minimálna odporúčaná veľkosť fotografie je aspoň 5 pixelov na 1 mm tlače. Ideálne je pripraviť si fotografiu vo štvorcovom tvare s minimálnym rozlíšením 1500x1500 pixelov. Ak je fotografia vo väčšom rozlíšení, tak vieme dosiahnuť vyššiu kvalitu výtlačku.

Spoločnosť FaxCopy a.s. vám ponúka širokú škálu služieb, vrátane originálnych a čím ďalej tým viac obľúbených fotodarčekov ako sú hrnčeky, tričká, plátené tašky, puzzle, fotoobrazy alebo vankúše s vašou vlastnou potlačou. Potlač rôznych predmetov prináša neobmedzené možnosti a pestrosť pri tvorbe darčekov pre vašich najbližších.

Spoločnosť FaxCopy a.s. poskytuje aj rôzne reprografické služby, od grafického návrhu, cez tlač až po finalizáciu vytlačených dokumentov, laminovanie, viazanie dokumentov do rôznych typov väzieb (hrebeňová, termoväzba, väzby v mäkkom obale, alebo tvrdých doskách), kopírovacie, skenovacie a tlačové služby, predaj kancelárskych potrieb, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

Vo vybraných predajniach ponúkame fotografickú tlač na špičkových plotroch Canon. Bohaté a verné farby, plynulé farebné prechody, široký farebný gamut pre Vaše dokonalé výtlačky. Pre architektov alebo projektantov máme k dispozícii tlač čiarových výkresov z aplikácií CAD, CAM, MCAS, AEC, GIS, GA a pod. až do formátu A0.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály