Vo víne je pravda. A pravda v podobe vína a vínneho wellness vás oslobodí od denných zhonov a stresov. Príjemne si oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Hotel Centro****Hustopeče je pôsobivý komplex budov, kde sa snúbi moderná architektúra s architektúrou talianskej renesancie - Domom pánov z Vizovic.

V jeho podzemí sa skrývajú staré vínne pivnice, ktoré údajne vybudovali nemeckí osadníci , ktorí až do minulého storočia významne ovplyvňovali históriu mesta.

V areáli hotela pôvodne stál aj rodný dom matky prvého československého prezidenta Tomáša Garrigue Masaryka. Vnútorné nádvorie hotela poskytuje v letných mesiacoch príjemné záhradné posedenie.

Váš kupón na luxusný wellness pobyt na 2 noci zahŕňa:

 • 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe kategórie štandard pre 2 osoby
 • 2x bohatá bufetové raňajky pre 2 osoby
 • 2x romantická večera formou 3-chodového menu pre 2 osoby
 • 2x hodinový vstup do mokrej zóny Wine Wellness pre 2 osoby, kde sa nachádza: (Kneippov vinársky chodník, Fínska sauna + fínske vedro, Soľná vínny kúpeľ, Parná kabína, Laconium, Kamenný bylinkový kúpeľ, whirlpool) 
 • 10 % zľava na všetky procedúry v Wine Welleness
 • 10 % zľava na vstup do zábavného centra Aqualand Moravia (poukaz na zľavu dostane ubytovaní hostia na hotelovej recepcii)
 • darček na rozlúčku (1 ks vínnej marmelády/izba)
 • wifi pripojenie, strážené parkovisko
 • Kolky, biliard, biliard, šípky, stolný futbal - na 1 hodinu denne zdarma/podľa voľných kapacít

Váš kupón na luxusný wellness pobyt na 4 noci zahŕňa:

 • 4x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe kategórie štandard pre 2 osoby
 • 4x bohatá bufetové raňajky pre 2 osoby
 • 4x romantická večera formou 3-chodového menu pre 2 osoby
 • 4x hodinový vstup do mokrej zóny Wine Wellness pre 2 osoby, kde sa nachádza: (Kneippov vinársky chodník, Fínska sauna + fínske vedro, Soľná vínny kúpeľ, Parná kabína, Laconium, Kamenný bylinkový kúpeľ, whirlpool) 
 • 10 % zľava na všetky procedúry v Wine Welleness
 • 10 % zľava na vstup do zábavného centra Aqualand Moravia (poukaz na zľavu dostane ubytovaní hostia na hotelovej recepcii)
 • darček na rozlúčku (1 ks vínnej marmelády/izba)
 • wifi pripojenie, strážené parkovisko
 • Kolky, biliard, biliard, šípky, stolný futbal - na 1 hodinu denne zdarma/podľa voľných kapacít

V ponuke hotela nájdete rôzne druhy kúpeľov, špeciálne zábaly s vínnou kozmetikou, čiastočné aj celotelové masáže a rôzne ponuky partnerských balíčkov vo VIP zóne Wine Wellness, kompletnú ponuku nájdete na na stránke hotela.

Luxusný vínny wellness

Víno a vínne procedúry sú hlavnou doménou Wine Wellness Hustopeče. Blahodárne účinky vína sú známe už po stáročia a vínoterapia je metóda, ktorá ich veľmi moderným a príjemným spôsobom využíva.

Vo Wine Wellness Hustopeče nájdete "Suchú zónu", ktorá je určená prevažne k procedúram, relaxácii a odpočinku. Špeciálna Partnerskú zóna s pílingovým stolom, perličkovou vaňou, vodným lôžkom a súkromnou parnou kabínou je prispôsobená k romantickej spoločnej relaxácii.

Masérska miestnosť je zameraná na relaxačné harmonizujúce masáže a Zábalová miestnosť ukrýva špeciálny zábalový stôl, na ktorom môžete zažiť nevšedný vínny zábal.

"Mokrá zóna" ukrýva niekoľko lákadiel, ktoré môžete vyskúšať. Najviac vás asi poteší Saunový svet, kde nájdete 4 druhy sáun, ochladzujúce vedro či sprchy, ktoré vedia závalový dážď.

Kneippov vinársky chodník, ktorý výborne napomáha rekonvalescencii cievneho aparátu dolných končatín, najmä na ťažké nohy a slúži ako prevencia kŕčových žíl. Nájdete tam taktiež vírivku.

Vyskúšajte tiež Soľný vinný kúpeľ, ktorý čistí kožu, stimuluje krvný obeh a zmierňuje dýchacie ťažkosti. Kamenný bylinkový kúpeľ zasa využíva sálavé tepla zo saunových pecí, uprostred kúpeľa je umiestnený tanier s bylinkami, ktorý je každé 3 min. pokropený pramienkom vody. 

Pohodlné ubytovanie a delikátne stravovanie

Ubytovaní budete v moderne dekorovaných priestranných a komfortných dvojlôžkových izbách kategórie štandard s možnosťou prístelky.

Váš kupón zahŕňa bohaté bufetové raňajky a romantické večere formou 3-chodového menu s atmosférou luxusu. Z gastronómie sú v ponuke výborne domáce špeciality aj špeciality medzinárodnej kuchyne.

Voľný čas a lákadla v okolí

Hustopeče ponúkajú množstvo historických zaujímavostí. Svojho najväčšieho stavebného rozkvetu dosiahlo mesto vobdobí renesancie. Sú tu zastúpené stavby gotické,renesančné, barokové, empírové aj objekty iných stavebných slohov.

Medzi najvýznamnejšie hustopečské pamiatky patrí napríklad Dům u Synků, Morový stĺp, radnica, Kostol sv. Václava a sv. Anežky České a v neposlednom rade kolónie vínnych pivníc, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou obce Hustopeče.

Na svoje si tuprídu aj milovníci prírody. Okolie mesta ponúka výlety,napríklad krásnu vychádzku na neďaleký Kamenný vrch, k hustopečským rybníkom alebo do lesoparku na Krížovomkopci.

Medzi prírodné pamiatky už dnes patria tiež mandľovníkové sady, ktoré svojou polohou v strednej Európe patria medzi raritné.

Pozrite si ďalšie tipy na výlety.

Centro Club - klubové zariadenie s ponukou športových aktivít - 3 kolkovej dráhy, 2 biliardové stoly, stolný futbal, šachový stolík, internet point, vínna pivnica - príjemné posedenie pre uzavreté spoločnosti.

Vonkajšie aktivity - vinárske cyklotrasy, tenis, plavecká hala, letný aquapark, turistika, pamiatky UNESCO. Viac tipov na voľný čas a šport.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály