Stopnite stereotyp bežného dňa pri oddychu vo „fínskej horúčave“ či príjemných bublinkách. Dotknie sa liečivých diaľok so shiatsu masážou alebo reflexnými terapiami!

Vynikajúca forma ako zrelaxovať a zároveň prehriať organizmus. Ak vás od návštevy wellness centier odrádza množstvo ľudí, potom je naša ponuka určená práve vám.

Komorný charakter štúdia Harmony osloví každého, kto hľadá pocit súkromia a ozajstného odpočinku.

Vyberte si svoju chvíľku oddychu:

  • Vírivka 60 min. + liečebná masáž šije s odblokovaním krčnej chrbtice (shiatsu) pre 2 osoby (2x 20 min)
  • Vírivka 60 min + reflexné terapie ( liečebná masáž chrbta a chodidiel ) pre dve osoby (2x40 min.)
  • Vírivka + sauna 90 min pre dve osoby s reflexnými terapiami (2x40 min.)

Ideálne miesto pre čas strávený vo dvojici alebo so skupinkou priateľov. Čo môže byť po pracovnom zhone lepšie ako správna dávka relaxu. Vychutnajte si účinky fínskej sauny s príjemným a uvoľňujúcim kúpeľom vo vírivke a reflexné terapie. Po procedúre prijmite malý bonus v podobe teplého bylinkového nápoja.

Shia-tsu masáž

Ak sa vám máli, zakončite váš saunovo – vírivkový odpočinok veľmi príjemnou masážou. Ak existuje niečo, čo vám dokáže prinavrátiť stratenú energiu a výkonnosť, tak je to určite Shia-tsu masáž.

Masáž prebieha v sede na masážnej stoličke. Pre hanblivejších je určite výhodou, že sa aplikuje cez oblečenie. Uvidíte, že aj 20 minút postačuje na to, aby ste sa cítili opäť v kondícii. Pomalými a dôslednými pohybmi sa vaše svaly uvoľnia, čo je predpokladom pre dokonalú regeneráciu.

Aktivizujte svoje telo reflexnými terapiami!

Masážou reflexných bodov a príjemným uvoľnením vám v tele začne prúdiť nová energia. Reflexná terapia je založená na holistickom princípe vzájomnej súvislosti častí a celku. Jemným tlakom palca na reflexné plôšky na chodidlách, rukách, hlave i chrbte terapeut odstraňuje bloky funkcie orgánov a komplexne ozdravuje. Vychutnávajte si milióny impulzov, ktoré aktivizujú imunitný systém, majú relaxačný, regeneračný a preventívny účinok.

 Terapeut používa pri práci pentagram – odhaľuje  príčinu disfunkcie  orgánov, na základe spoľahlivej diagnostiky reflexný terapeut vyhodnotí súvislosti  a pristúpi k reflexnej terapii, ktorá je založená na princípe použitia najmä stimulačného alebo tlmivého hmatu na príslušné reflexné plôšky.

 V štúdiu Harmony vám vždy poskytnú príjemné a zdraviu prospešné služby. Odborní pracovníci štúdia sú ozajstnými profesionálmi, pre ktorých je práca zároveň záľubou.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály