Sedavé zamestnanie, každodenné zaťažovanie chodidiel, chrbtice, bolesti hlavy... To pozná každý z nás. Preto by sme vás radi, týchto problémov zbavili a ako sa hovorí " v zdravom tele, zdravý duch". Zverte sa do rúk odborníčky, vyštudovanej fyzioterapeutky, ktorá vás uvoľní a privodí pocit zrelaxovaného tela a mysle.

"Druhy masáží je možné kombinovať podľa vlastného výberu"

Klasická masáž chrbta a šije ( 30 min.)

NÁŠ TIP: Pred masážou chrbta je možné vykonať reflexnú masáž chrbtice za príplatok 2. ( 10 minút). Odporúčame na veľmi stuhnutý, dlho nemasírovaný chrbát.

Hmaty klasickej masáže pomáhajú udržiavať svaly v dobrej kondícii, zlepšujú prekrvenie pokožky, zlepšujú detoxikáciu organizmu a pomáhajú uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Dotyk ako taký pomáha účinne zbavovať telo vnútorného napätia, preto táto masáž pôsobí mimoriadne pozitívne aj na psychiku. Masáž sa vykonáva masážnym olejom s príjemnou vôňou. 

Masáž hlavy a šije (30 min.)

Masáž hlavy je veľmi dôležitá a v Indii predstavuje neodmysliteľnú súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravie človeka. Na hlave sa nachádza množstvo dôležitých  reflexných bodov, ovplyvňujúcich celé telo – nervovú sústavu, zmyslové orgány, psychiku a emócie.


Pomocou masáže je možné zbaviť sa všetkého stresu, napätia a stuhnutosti v tejto oblasti. Výsledkom je hlboký pocit uvoľnenia a pohody a zrelaxovanie na úrovni tela aj mysle.Táto masáž je tiež veľmi účinným prostriedkom na odstránenie bolestí hlavy a problémoch s krčnou chrbticou.

Reflexná masáž chodidiel (30 min.)

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať presne na patričný orgán. Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán. Účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch. Reflexnou masážou je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Inými slovami, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pocit ľahkých nôh je po masáži zaručený.

Účinky masáží:

  • prospievajú svalovému systému
  • zlepšujú celkový fyzický a psychický stav
  • zlepšujú športovú a pracovnú výkonnosť
  • zlepšujú výživu a prekrvenie tkanív
  • zmierňujú bolesť
  • napomáhajú odbúravaniu odpadových a toxických látok

Teší sa na vás tím Lena Štúdia

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály