Tehotné ženy zažívajú svoju masáž zvnútra, ako ich maličký zázrak v brušku kope. No dopriať si môžu teraz aj vonkajšiu masáž, vykonávanú vždy bezpečne a s prihliadnutím na aktuálny stav. My ostatní, netehotní, si môžeme dopriať japonskú masáž, reflexnú masáž alebo klasiku.

Vyberte si z nasledujúcej ponuky atraktívnych masáží:

  • 1. Shiatsu, japonská tlaková masáž (20 min.) - hlava, šija, ramená, chrbát
  • 2. Reflexná masáž (20 min.) - hlava, šija, ramená
  • 3. Klasická masáž (45 min.) - chrbát, ruky, nohy + hroznový peeling 
  • 4. NOVINKA! Masáž pre tehotné ženy (15 min.) - nohy alebo chrbát

Shiatsu, japonská tlaková masáž

Shiatsu je zároveň preventívna i liečivá metóda. Je to stará orientálna terapia, ktorá využíva palce, prsty a dlane na vyvíjanie tlaku na rovnaké body a energetické dráhy "meridiány" a pripája k tomu strečing.

Shiatsu uvoľňuje aj emocionálne bloky a dýchanie, a teda celkovo prečisťuje organizmus. Veľmi výrazne uľavuje pri migréne a pri trpezlivosti a vytrvalosti ju môže aj odstrániť. Je vynikajúca práve pri migrénach, nespavosti, problémoch s chrbticou a celkovo s pohybovým aparátom (bolesti, "seknutia", svalové kŕče, skolióza a pod.).

Reflexná masáž

Reflexná masáž využíva masáž a tlak jednotlivých reflexných zón. Tlakom na reflexné zóny sa pôsobí na príslušné orgány, čo pomáha najmä pri odstránení akútnej bolesti a problémoch. Pôsobí uvoľňujúco na stuhnutú a zablokovanú krčnú chrbticu. Môžete očakávať odbúranie stresu, zvýšenie imunity, harmonizovanie činnosti vnútorných orgánov.

Klasická masáž

Navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres, ako aj znovuobnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach ako pracovná vyťaženosť, vyťaženosť v skúškovom období alebo len jednoducho vtedy, keď potrebujete zrelaxovať, uvoľniť sa a vypnúť.

Masáž pre tehotné ženy

Masáž nôh - pôsobí upokojujúco a odľahčujúco na opuchy, zbavuje tehotné ženy pocitu ťažkých nôh. Je to relaxačná masáž, ktorá pôsobí uvoľňujúco na chodidlá, lýtka, svaly, šľachy, ktoré sa masážou príjemne uvoľnia. Certifikovaná masérka najskôr mamičke nohy umyje v bylinkovom kúpeli, jemne osuší, vymasíruje. Mamičky sa po masáži budú cítiť skvele.

Masáž chrbta je vhodná pre budúce mamičky, aby si oddýchli, uľavili boľavému a namáhavému chrbátiku. Pohyby sú jemné, mamičke veľmi príjemné, dĺžku relaxačnej masáže si určuje mamička podľa toho, ako sa jej páči, ako sa cíti, masážny olejček si vyberie podľa svojej nálady, chute na vôňu a podľa toho, čo jej bude najpríjemnejšie.

Kontraindikácie tu.

kŕčové žily a varixy, vírusové a zápalové ochorenia,
herpes a pásový opar,
požitie alebo užívanie narkotík, iných návykových látok,
požitie alkoholických nápojov,
aktívna dna, aktívne reumatické zápaly,
neidentifikované znamienka,
žalúdočné problémy (helicobacter pilori)
rakovina, AIDS - iba v prípade písomného doporučenia od odbor. lekára,
nezhubné nádory - iba v prípade písomného doporučenia od odbor. lekára,
neliečené plesňové ochorenia, infekčné a nákazlivé ochorenia.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály