Pri vyslovení názvu havajskej masáže LOMI LOMI, v ušiach mimovoľne počuť pukanie kostí. Lenže to je omyl! Havajská masáž je veľmi jemná a jej názov nemá nič spoločné s lámaním kostí. V preklade totiž znamená názov LOMI LOMI buď "Milujúce ruky" alebo "Ideme spoločne tam, kam voda plynie jedným smerom". Vydajte sa po smere prúdu.

Masáž je prostriedok, ktorý pomáha udržovať zdravie a odbúravať emocionálny stres. Pôsobí uvoľňujúco, omladzujúco a zintenzívňuje obeh energie.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: 30 min. klasická masáž chrbta alebo reflexná masáž chodidiel
  • Variant 2: 50 min. relaxačná masáž s bio-kokosovym olejom
  • Variant 3: 50 min. havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž LOMI LOMI

LOMI LOMI je jednou z najobľúbenejších masáží na celom svete a aj preto je nazývaná perlou exotických masáží. Základy Havajskej masáže spočívajú v použití jedinečných havajských techník, masáže predlaktím, ktoré vďaka svojej rytmike a prevedeniu, majú vysoký terapeutický a relaxačný účinok.

Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, odstraňuje svalové bolesti, únavu a napätie. V neposlednom rade detoxikuje organizmus a je vhodná ako podporná masáž v boji s celulitídou a opuchmi dolných končatín. Špeciálna exotická aromaterapia umocňuje pocit pokoja a pohody.

Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Reflexná masáž chodidiel

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele.

Relaxačná masáž

Veľmi uvoľňujúca masáž vhodná pri stuhnutom chrbta, šije alebo krku. Uvoľní svalstvo, prekrví organizmus a dodá vám pocit pohody a blaha. Na rozdiel do klasickej masáže je jemnejšia a viac zameraná na celkové uvoľnenie. Na druhý deň sa preto nemusíte báť bolesti. Zároveň má podobné blahodarné účinky ako klasická masáž.

Bio-kokosovy olej, je veľmi obľúbeným masážnym prípravkom často sa využíva pri havajskej masáži. Má jemnú podmanivú vôňu ale najmä sa veľmi dobre vstrebáva. Zvláčňuje pokožku a zanecháva ju pružnú a hladkú.

Kontraindikácie pre Havajskú masáž LOMI LOMI (50 min.) a Bio-kokosový olej TU.

- otvorené rany a modriny,
- kŕčové žily,
- infekcie kože,
- plesňové ochorenia
,
-
hnačkové ochorenie,
- plný žalúdok - bezprostredne po jedle,
- popáleniny,
-
vysoký krvný tlak


Kontraidikacie pre hawai lomi lomi alebo bio kokosovej masazi:  otvorené rany a modriny kŕčové žily infekcie kože a plesňové ochorenia infekčné onemocneniehnačkové ochorenie plný žalúdok - bezprostredne po jedle popáleninyvysoký krvný tlak
Zkusme to tam prosim pripsat.

Masáže Zuzi so sídlom v Bratislave vám poskytujú masáže a masážne terapie. Vďaka empatickému prístupu objavíte v sebe nové sily a elán. Budete odchádzať spokojný nielen po fyzickej, ale aj po duševnej stránke.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály