Odstráňte bolesti hlavy, chrbtice, únavu, nespavosť, stres a poruchy imunity.

Urobte pre seba konečne niečo dobré a využite služby masážneho štúdia Meridián. O vašu krčnú chrbticu sa tu postarajú profesionálne, komplexne a s hlbokým citom pre pravú podstatu problému.

Váš kupón zahŕňa:

  • Perličková masáž chodidiel ponúka príjemné zahájenie celej procedúry. Stúpajúce bublinky tlakom stimulujú pokožku, znižujú napätie vo svaloch, zvyšujú látkovú výmenu. Zároveň perličkový kúpeľ tlmí bolesti dolných končatín a má preventívny účinok. Masážne bublinky podporujú uvoľňovanie endorfínov, ktoré navodzujú pocit spokojnosti, pohody a dobrej nálady.
  • Reflexná masáž chodidiel je spôsob liečenia, ktorý je založený na stimulovaní reflexných plôch na chodidlách. Jednotlivé reflexné body na chodidlách zodpovedajú jednotlivým orgánom alebo častiam tela. Ak je niektorý orgán v stave akútneho zápalu alebo bolesti, reflexnou masážou chodidla ho uvoľňuje a upokojuje. Masér sa zameriava na reflexné plôšky na chodidle zodpovedajúce oblasti krčnej chrbtice.

  • Uvoľnenie krčnej chrbtice. Uvoľnením nahromadenej duševnej a hmotnej energie v oblasti krčnej chrbtice pocítite okamžitú úľavu organizmu, obnoví sa obeh životnej energie zablokovanej v krčnej chrbtici, odbúra sa nahromadený stres, uvoľní sa vnútorné napätie, čím sa znížia bolesti hlavy (migréna), svalov a kĺbov. Výsledkom je opätovné získanie životnej rovnováhy, chuti do života, zvýšenie výkonnosti a posilnenie imunity.
  • Masáž chrbta a šije. Klasická masáž chrbta a šije zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka masáži sa pokožka stáva pružnejšou, predchádzame bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku, pomáha zbavovať sa vnútorného napätia. Pravidelnou masážou pomáhame nášmu organizmu vylepšiť fyzickú a psychickú výkonnosť, odstraňujeme telesnú únavu, potláčame nahromadený stres a vnútorné napätie, zvyšujeme schopnosť nášho imunitného systému bojovať s chorobami, preventívne pôsobíme na poruchy pohybového aparátu, znižujeme bolesti hlavy, chrbtice, svalov, kĺbov a zlepšujeme kvalitu spánku.

  • Rašelinový zábal – regenerácia a tepelná terapia. Po vykonanej procedúre vás necháme oddýchnuť a rozmaznať teplým raše­linovým zábalom aplikovaným v oblasti krčnej chrbtice. Zábal priaznivo obnovuje kožné bunky, pôsobí antibakteri­álne a v spojení s teplom posilňuje imunitu organizmu. Živiny, minerálne a prírodné stopové prvky obsiahnuté v rašeline zvyšujú prekrvenie a zlepšujú činnosť svalstva a kĺbov, zároveň hoja pokožku aj stav pomarančovej pokožky v problema­tických oblastiach. Zábaly sa používajú taktiež ako prevencia obezity. Rašelinové zábaly oceníte pri svalovom preťažení, nedostatočnom prekrvení a svalových bolestiach, pre celkové uvoľnenie svalstva pri poruchách pohybového ústrojenstva, pri liečení celulitídy a celkovo vyčerpanom organizme.

V Masážnom štúdiu Meridián na Hlavnej ulici v Košiciach na vás čaká viac, ako len masáž chrbtice. Využite profesionálne služby tohto skvelého štúdia a doprajte svojmu telu klasickú, športovú či anticelulitídnu masáž, reflexnú diagnostiku či infrasaunu a rôzne druhy zábalov.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály