Zoznámte sa, my sme Unavení, Vystresovaní a Preťažení. Stuhnuté svalstvo, bolesti chrbta a obmedzená hybnosť nám komplikujú život a kazia náladu. Chceme zmenu! A preto si vyberieme z ponuky masáží. Vyberte si aj vy jeden z variantov a zbavte sa nepríjemnej bolesti, vyčerpanosti a zlej nálady!

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Klasická, športovo-relaxačná masáž (40 min.)
  • Variant 2: Kombinovaná - klasická + banková masáž (60 min.)
  • Variant 3: Reflexná masáž chodidiel (30 min.) + klasická masáž chrbta (30 min.)
  • Variant 4: Reflexná masáž chodidiel (30 min.) + svetelná terapia (20 min.) + klasická masáž (30 min.)

Klasická športovo-relaxačná masáž

Masáž pozostáva z rôznych masážnych po sebe idúcich hmatov, ktoré majú stimulačno – relaxačný účinok na svalstvo. Obsahuje prvky lymfodrenáže, čo napomáha odplavovaniu škodlivých látok z organizmu. Stláčanie akupresúrnych bodov zasa aktivuje samoregeneračné procesy v jednotlivých orgánoch. Súčasťou tejto masáže je aj reponácia chrbtice. Touto technikou sa uvoľňujú blokády v oblasti celého chrbta.

Klasická masáž

Táto masáž je vhodná pre športovcov, pre ľudí so sedavým zamestnaním, pre ľudí s nedostatkom pohybovej aktivity, ako rekonvalescencia po úrazoch a chorobách pohybového aparátu, pri neurologických ochoreniach, ale aj pre každého ako prevencia rôznych ochorení, navýšenie svalovej výkonnosti a odstránenie únavy.

Pri masáži budú použité prírodné vonné oleje, ktoré pôsobia zároveň ako aromaterapia, čím znásobujú účinok tejto masáže a u klienta navodzujú hlbokú relaxáciu, pohodu a príjemné pocity.

Bankovanie

Pri tejto masážnej technike sa používajú sklenené nádobky tzv. banky, ktoré sa po zahriatí prikladajú na pokožku. Banková masáž je vhodná pri rôznych ochoreniach svalstva, odstraňuje svalovú slabosť, zlepšuje kvalitu kĺbov, využíva sa pri neurologických ochoreniach a pri ochoreniach tráviaceho traktu. Bankovanie nie je bolestivé a neestetické modrinky vymiznú do piatich dní.

Reflexná masáž chodidiel

Pôsobením na reflexné plôšky je možné spoľahlivo lokalizovať problémové oblasti. Reflexnou masážou chodidla je možné nasmerovať pôsobenie na presne zvolený orgán. Účinok sa dostaví okamžite, čo je veľmi výhodné pri akútnych problémoch. Touto masážou sa zlepšuje celková látková výmena, urýchľuje hojenie, zmierňujú bolesti chrbta, posilňuje imunita alebo sa priaznivo pôsobí na vnútorné orgány. Účinky reflexnej masáže sa obvykle dostavia po dvoch až troch sedeniach.

Svetelná terapia

Polarizované svetlo má biostimulačné účinky na každú bunku, aktivuje v bunkách metabolické a samoregeneračné procesy a posilňuje ich imunitu. Vedecky bolo dokázané, že urýchľuje hojenie rán, poúrazových stavov, ako sú odreniny, pohmliaždeniny, natrhnuté väzivo a svalstvo, úrazy kĺbov, chrupavky a zlomeniny.

salóne MM MASÁŽE v Trnave si okrem rôznych masáží môžete dopriať aj terapiu polarizovaným svetlom a farbami, nakúpite tam doplnkovú výživu i rôzne zdravotnícke prístroje a môžete sa poradiť ohľadom zdravotných komplikácií. Pokojné prostredie mimo rušného centra a bezplatné parkovanie sú samozrejmosťou. 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály