Sľúbte si, že v novom roku budete k sebe milší a pre svoje zdravie urobíte niekoľko dobrých skutkov. Nemusíte hneď obúvať tenisky, alebo brať do ruky tenisovú raketu, začnite pozvoľna. Uvoľnite stuhnuté svahy z neustále sedenia, odbremeňte nohy od neustále státia. Jednoducho, podarujte si klasickú celotelovú masáž.

Klasická celotelová masáž tela (45 min) je sústava základných masérskych hmatov, ktoré sa používajú na uvoľnenie alebo tonizovanie svalov, kĺbov, šliach, kože, celého tela. Ak sa vykonávajú pomaly tak uvoľňujú a keď rýchlo tak tonizujú – dráždia.

Pri tejto masáži sa zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti tela, normalizuje sa napätie kože, zlepšuje sa cirkulácia krvi. Zrýchli sa aj vyplavovanie odpadových látok z tela a zvyšuje sa prísun kyslíka do tkanív, čo v konečnom dôsledku napomáha k uvoľneniu celého organizmu. Masážou sa dá urýchliť rekonvalescencia po rôznych úrazoch a zraneniach a odstrániť únavu organizmu.

Profesionálnu klasickú celotelovú masáž vám poskytne certifikovaný masér Gabriel Koller. Jeho profesionálne skúsenosti s masážnou terapiou vám prinesú do života viac psychického a fyzického komfortu, aby ste svoj život, ktorý je výlučne vo vašej kompetencii, prežili v harmónii.

Štúdie potvrdzujú, že jedna masážna terapia dokáže redukovať stav úzkosti, krvný tlak, tepnovú frekvenciu a séria masáží blahodarne znižuje depresiu a bolesť. Ak ste ešte nikdy nezažili účinky masážneho umenia, služby pána Kollera sú tu pre vás.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály