Japonci sú povestní svojou dlhovekosťou. Žijú dlho, lebo žijú zdravo, no hlavne si dopriavajú vynikajúce masáže. Doprajte si jednu takú i vy.

Boľavý chrbát, namáhavé sedenie za počítačom, únava a stres. Viete si to predstaviť aj inak? Zastavte sa a darujte si aspoň chvíľu. Vyberte si špeciálnu japonskú terapeutickú masáž, postavenú na pevných základoch tradičných a alternatívnych masáží. 

Vyberte si z variantov:

  • 30-minútová japonská terapeutická masáž
  • 60-minútová japonská terapeutická masáž

Japonská terapeutická masáž

Isto vám niečo hovorí klasická masáž, čínska tradičná masáž, bankovanie, akupresúra, Breussova masáž, Dornova metóda či reflexná masáž. Cieľ majú všetky rovnaký. Nielen odbúranie stresu, ale aj odstránenie bolesti a blokád, či už mechanických, alebo energetických, uvoľnenie svalstva a veľa iných telu aj duši prospešných účinkov.

Každá technika je niečím výnimočná, každá má účinnejšie a menej účinné hmaty. Na základe dlhoročných skúseností sú z každej techniky vybraté len tie ošetrujúce úkony, ktoré sa osvedčili najlepšie, mali vysoké percento účinnosti na väčšinu klientov a dosiahli výborné relaxačno-terapeutické výsledky.

Základom masáže sú ťahy z klasickej masáže, trenie, hnietenie, vytieranie, chvenie a iné. Terapeutické hmaty úpravy pohybového aparátu sú prebraté z chiropraxie, ošetrenie citlivých miest vo svaloch technikou odstránenia spúšťových bodov (trigger pointov). Akupresúrna masáž z tradičnej čínskej medicíny zasa pomôže odstrániť energetické bloky, aby mohla životodarná energia prúdiť vaším celým zdravým telom.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály