Ak by ste sa v Pompejách pýtali na názor ohľadom masáže lávovými kameňmi, asi by ste si nevypočuli nič priaznivé. No všade inde na svete vám ju vychvália až do neba. Dokonca aj na Slovensku.

Vyberte si z variantov:

  • klasická masáž - 45 min. + thermo zábal na prehriatie v dĺžke 15 min.
  • masáž lávovými kameňmi - 60 min.  (15 minút - zahriatie lávovými kameňmi + 45 minút - samotná masáž)

Klasická masáž s thermo zábalom

Ide o najrozšírenejší typ masáže, používaný na uvoľnenie napätia vo svaloch. Do masážnej zostavy sú zakomponované aj hmaty z iných zostáv ako reflexná masáž, väzivová technika a pod., aby bol účinok čo najlepší.

Klasická masáž sa odporúča hlavne u problémov s hybnou jednotkou tela (svalstvo, kĺby, blokády chrbtových svalov a chrbtice celkovo reumatické problémy, skolióza, plochonožie, artrózy, poškodenia šliach).

V istej miere pomáha pri rekonvalescencii po rôznych neurologických ochoreniach, parézach (čiastočné ochrnutie), vnútorných orgánov (astma-hrudná zostava, zápcha- zostava pre brucho). A takisto je vhodná po dlhodobom znehybnení končatiny kvôli sadre.

Kombinácia s tepelným termo zábalom je veľmi vhodná kvôli zohriatiu, prekrveniu a zmäknutiu tkaniva na miestach, ktoré bývajú poskracované a hybnosť je slabá. Zábal zintenzívňuje účinok masáže a celkový účinok na zákazníka je veľmi uvoľňujúci.

Masáž sa neodporúča

pri infekčných a nádorových ochoreniach, pri silných formách arteriosklerózy, osteoporózy, všetky typy krvácavých stavov, zápaloch vnútorných orgánov, tehotenstve.

Masáž lávovými kameňmi

Táto masáž sa stala v posledných rokoch veľmi obľúbenou technikou, hlavne pre jej účinky kombinácie tepelnej terapie a dotyku. Vykonáva sa nielen prikladaním zohriatych kameňov na telo zákazníka, ale takisto aj opracovávacími technikami, ktoré nielen príjemne prehrejú pokožku, podkožie a sval, ale takisto cielene napomáhajú k ich uvoľneniu.

Pri tejto masáži vám masér taktiež diagnostickými hmatmi reflexnej masáže identifikuje špecifické problematické miesta, tie následne zohreje a opracuje.

Táto masáž sa odporúča hlavne ľuďom, ktorí obľubujú teplo. Taktiež pri bolestiach chrbta, nespavosti, slabej cirkulácii, artritída, návaly úzkosti, depresívne stavy, a pri studených nohách.

Masáž sa neodporúča

Neznášanlivosť na teplo, infekčné ochorenie, zápaly, horúčka, pooperačné stavy, poranenia, modriny, kožné problémy, popáleniny, kŕčové žily, ochorenia srdca, vysoký krvný tlak, diabetes, epilepsia.

Vaša masáž na vás čaká v Lashes house v budove TPD (2. poschodie) na ulici Farského 26 v Petržalke. Už teraz sa môžete tešiť na skúseného maséra, ktorý vie nakombinovať pre každého tie správne hmaty.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály