Relaxujte pod skúsenými rukami v masážnom salóne RAMAELA. Príjemné prostredie doplnené upokojujúcou hudbou vás pripraví na dokonalé uvoľnenie pri masáži. Teraz v ponuke samé NOVINKY, ale aj obľúbné bankovanie.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Masáž chrbta, sedacích svalov, krku a šije 30 min.
  • Variant 2: Bankovanie s masážou chrbta a sedacích svalov 60 min.
  • Variant 3: Detoxikačná soľná masáž celotelová 60 min.
  • Variant 4: DOLCE VITA masáž pre páry 60 min. - čokoládovo - pomarančová masáž alebo vanilkovo - škoricová masáž
  • Variant 5: Permanentka na soľnú celotelovú masáž 3 x 60 min.

Masáž chrbta, sedacích svalov, krku a šije

Používanie dotykov rúk na vyvolávanie fyzickej a duševnej pohody je jedna z najstarších foriem prírodnej liečby. Pri masáži sa používajú najrôznejšie dotyky, tlaky, trenie a hladkanie, ktoré dokážu stimulovať či uvoľňovať svaly. Masáž je činnosť, pri ktorej sa masér snaží pôsobením na povrch tela mechanickými podnetmi docieliť v tele masírovanej osoby pozitívne zmeny.

Bankovanie s masážou chrbta a sedacích svalov

Podtlak v banke vtiahne časť kože i podkožia do banky a spôsobí silné prekrvenie a prehriatie; tým dochádza k zvýšenému okysličovaniu bunkového tkaniva, zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovaniu nahromadených škodlivín z tela. Bankovanie je vhodné pri doliečení po infarktoch, po mozgových príhodách, pri astme, alergiách, menštruačných poruchách a zápaloch.

Detoxikačná soľná masáž celotelová

Masáž sa prevádza zo zohriatej zmesi morskej soli premiešanej s kokosovým alebo olivovým olejom, s ktorou návštevníka od hlavy až k päte vrátane tváre premasírujeme. Morská soľ sa postupne vstrebáva do organizmu a minerály (horčík, draslík a vápnik) obsiahnuté v soli prenikajú pod kožu. Dochádza k rýchlejšej obnove kožných buniek, pokožka je čistejšia, jasnejšia a jemnejšia.

Soľnou masážou soľ odstraňuje z vášho tela odumreté bunky, prekrví masírované partie a pritom podporí látkovú výmenu, dáva do pohybu lymfatický systém a odvod odpadových látok a toxínov je rýchlejší. 

Viac o soľnej masáži TU. (rozkliknite)

DOLCE VITA masáž pre páry

Masáž pre páry je špeciálny druh masáže, v ktorom v jednej miestnosti, ale na dvoch samostatných masážnych lehátkach masér a masérka samostatne, ale zároveň vykonávajú masážne pohyby. Takýto moment vytvára zvláštnu atmosféru, ktorá vzájomne pôsobí na intimitu účastníkov masáže.

Táto masáž je nielen pre manželské páry, partnerské páry, ale aj pre všetkých tých, ktorí chcú zažiť to, že aký je to pocit, keď viete, že ten, kto sa nachádza v blízkosti (dieťa, rodič, priateľka), prežíva rovnaké pocity a skúsenosti ako on sám. Napokon cez masáž a cez profesionálne pohyby rúk sa telo upokojuje, uvoľňuje, ale k ukľudneniu duše veľmi prispieva blízkosť druhého.

Neváhajte a navštívte obľúbený masážny salón Ramaela a tešte sa na uvoľnenie, ktoré so sebou prináša profesionálna masáž.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály