Dodajte svojmu telu energiu, ktorú potrebuje. Už v starovekej Číne využívali masáže ako prvú pomoc pri strese a napätí. Príďte si zrelaxovať nie len telo, ale aj dušu.

Ak chcete vašim svalom dopriať oddych a relaxáciu, využite služby masážneho salóna Michaela (bývalý Mabell - adresa prevádzky ostáva nezmenená). Salón vám ponúka 40 minútovú masáž podľa vlastného výberu s použitím prírodných olejov za fantastickú cenu 7,99 €.

Vyberte si jednu z ponúkaných masáží - klasickú relaxačnú, anticelulitídovú alebo reflexnú masáž chodidiel a uvoľnite sa pod rukami profesionálov v rodinnom prostredí.

  • Klasická relaxačná masáž

Klasická masáž chrbta a krčnej chrbtice je sústava hmatov, ktorej cieľom je uvoľňovanie napätých a stuhnutých svalov a je jednou z najviac využívaných masáží. Právom býva označovaná ako kráľovná medzi masážami. Uvoľňuje krčnú chrbticu, chrbát i bedrá.

Masážou sa uvoľňuje stuhnuté svalstvo, podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciev. To znamená, akoby ste masážou vypustili všetky škodliviny usadené vo vašich žilách, svaloch a lymfách. Následne sa do telesných tkanív prináša čerstvý kyslík, čo napomáha odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku, pomáha zbavovať sa vnútorného napätia.

Ďalej prospieva svalovému systému, zlepšuje športovú a pracovnú výkonnosť, zlepšuje výživu a prekrvenie tkaniva, čím bojuje proti celulitíde, zmierňuje bolesť a zlepšuje cirkuláciu, prináša čerstvý kyslík do telesných tkanív, napomáha odbúravaniu odpadových látok, čím detoxikuje organizmus, urýchľuje liečenie po zraneniach.

  • Anticelulitídová masáž

Anticelulitídna masáž sa zameriava na efektívne odstránenie pomarančovej kože. Celulitída postihuje hlavne oblasť stehien a zadku, kde sa nahromadením rôznych odpadových či tukových látok vytvorili zmeny na koži a zároveň signalizuje neúplnú funkčnosť lymfatického systému, ktorý nedokáže cez kožné tkanivo vylúčiť toxíny. Precíznym hĺbkovým premasírovaním sa vám zlepší krvný obeh, docieli sa väčšia pružnosť pokožky, obnoví sa odtok lymfy a narušia sa tukové vankúšiky.

  • Reflexná masáž chodidiel

Reflexná terapia využíva tlak a masáž reflexných zón. Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán, takže účinok je okamžitý, čo má veľký význam pri bolestiach a akútnych problémoch.

Táto metóda vychádza z toho, že na všetkých zakončeniach ľudského tela existujú reflexné plôšky odpovedajúce príslušnému orgánu. Je známe, že naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Takže sa celkom spoľahlivo dá táto metóda využívať aj pri diagnostike. Či už trpíte chronickou, akútnou chorobou alebo jednoducho hľadáte cestu k zníženiu napätia, môže byť reflexná masáž odpoveďou na váš problém.

Po masáži je pre vás pripravený aj relaxačný zábal z rašeliny alebo konope. 

Rašelinový zábal

Ak trpíte chronickými stavmi reumatického pôvodu, artrózou, svalovými kontraktúrami, bolesťou chrbta a kĺbov, zábal z rašeliny je tu práve pre vás.

Rašelina je stvorená z viac ako stoviek rastlín, rastúcich v plodnej pôde. Skrýva nespočetné množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky ľahko vstrebávajúce sa cez ľudskú pokožku. Je bohatá na organické látky, a to hlavne na kyselinu huminovú, triesloviny, vosky a enzýmy.

Konopný zábal

Tento špeciálny zábal tlmí prejavy starnutia, detoxikuje a zvyšuje elasticitu kože. Vaša pokožka bude hebká, prekrvená a plne hydratovaná.

Majiteľky masážneho salóna Michaela sa snažia priniesť do oblasti starostlivosti o telo nové prvky. Na základe pozitívnej reakcie spokojných klientov možno povedať, že sa im to aj podarilo. Okrem kvalitne vykonaných masáží sa snažia aj duchovne vplývať na klienta tak, aby odchádzal zharmonizovaný po fyzickej i duševnej stránke.

Salón ponúka tiež poradenstvo, pomoc pri všetkých chorobách aj chronických - Gemmoterapia - liečba špeciálnymi tinktúrami z pupeňov rastlín a bylín - bioregulátormi.

Doprajte si skvelý relax a načerpajte pozitívnu energiu v salóne Michaela. Tešia sa na vás sestry Michaela a Zuzana.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály