Pre ANDROID, pre i0S, pre Win, pre každého! Všetci tu nájdu, čo potrebujú.

K dispozícii sú verzie pre výučbu angličtiny a pre výučbu nemčiny. V každom jazyku sú zaradené desaťtisíce výrazov, väzieb, obratov a viet a ďalej tisíce dialogických situácií, hier, testov, kvízov a skúšanie s hovorenou nápovedou - všetko perfektne a živo ozvučených rodenými hovoriacimi s dokonalou a pôsobivou intonáciou. Všetko, čo je v cudzom jazyku, je vždy hneď aj v slovenčine. Čeština má v produktoch sprievodnú funkciu a nie je prekážkou porozumeniu obsahu.

Pri nákupe vyberajte z týchto možností:

1. Zlatá ANGLIČTINA na USB Flash 8GB - Exkluzívna darčeková verzia v luxusnom balení s doručením poštou IHNEĎ až do domu - po zľave 63% len za 39,99 €, cena je konečná vrátane doporučeného poštovného, odosiela sa okamžite po uplatnení zľavy.

2. Zlatá NEMČINA na USB Flash 8GB - Exkluzívna darčeková verzia v luxusnom balení s doručením poštou IHNEĎ až do domu - po zľave 63% len za 39,99 €, cena je konečná vrátane doporučeného poštovného, odosiela sa okamžite po uplatnení zľavy.

3. Zlatá ANGLIČTINA verzia VIRTUAL s doručením všetkého IHNEĎ cez internet. Táto verzia je obsahovo i rozsahom úplne identická s verziou na USB Flash, je však cenovo zvýhodnená, pretože sa nezapočítavajú náklady na pamäťovú jednotku, leštený klenotnícky kov, šperkárskou prácu a reprezentatívne balenie.

4. Zlatá NEMČINA verzia VIRTUAL s doručením všetkého IHNEĎ cez internet (rovnako ako VIRTUAL Angličtina).

Pre každú z vyššie uvedených možností platí toto:

Zlatá a superrýchla TURBO ANGLIČTINA alebo NEMČINA je zostavená tak, aby si z nej mohol jazykovú výučbu vybrať, spustiť a voliteľne nakombinovať naozaj každý, a to ako podľa svojej pokročilosti, tak podľa výberu miesta a času, tak podľa dĺžky a intenzity vzdelávania, tak podľa obľúbenosti žánru a formy, tak podľa pripojenia či nemožnosti pripojenia k internetu, taktiež či sa chce zrovna vážnejšie vzdelávať alebo sa len hrať, a dokonca aj podľa platformy alebo zariadenie, ktoré mu najviac vyhovuje (PC, tablet, mobil, TV).

V tomto smere ide o ideálny produkt pre využitie v rámci celej rodiny, malé firmy a pod., Kde sa predpokladajú rôzne záujmy, odlišné počítače, tablety či mobily, rôznorodé platformy aj operačné systémy a samozrejme úplne rozdielne stupne pokročilosti.

Po zasunutí do USB slotu sa pripojíte k internetu a otvorí sa rozhranie pre registráciu. Potom sa vygeneruje užívateľovi heslo, ktorým sa môže pripájať kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia bez toho, že by musel opakovane použiť USB Flash.

Pripojiť sa môžu aj tí, čo nemajú USB slot. Každý kupujúci tiež získa vlastné štartové prístupové heslo, ktorým sa pripojí k registrácii a obsah výučby si načerpá cez internet.

V rozhraní pre výber aktivít sa ponúkajú sa ponúkajú v každom jazyku tieto možnosti:

- 90 hlavných nadväzných programov (lekcií) k interaktívnemu štúdiu na internete s dištančným ohodnotením výsledkov a spätne zaslanými reportami o výsledkoch na požiadanie. Atraktívnou zvláštnosťou týchto programov je podmienený postup vpred dosiahnutými znalosťami. Pre prípad, že užívateľ nebude mať v určitom okamihu prístup k internetu a napriek tomu bude chcieť v štúdiu pokračovať, sú tieto programy v uspôsobené a zaradené aj priamo na USB Flash alebo ich je možné stiahnuť.

- 360 náväzných krátkych výukových filmových klipov typu video-expres s výkladom aj s intuitívnymi testami v YouTube režime orientačne jeden na každý deň v roku - toto je viac pre pohodovú, ale dnes veľmi obľúbenú pasívnu formu štúdia. Pre prípad, že by užívateľ aktuálne nemal prístup k internetu, je aj toto všetko v upravenej podobe zaradené aj priamo na USB Flash alebo sa dajú stiahnuť.

- 60 veľkých lekcií v modernizovanej verzii s bohatým interaktívnym vybavením celkom 540 cvičení a testov (v nemčine 30 lekcií s 270 cvičeniami a testami) s priamym vyhodnotením dosiahnutých výsledkov a možnosťou opravy chýb - zaradené priamo na USB Flash alebo aj na prevzatie. K tomu 40 ďalších pokračujúcich lekcií v klasickom spracovaní (v nemčine 60 lekcií) takisto na USB Flash či na internete.

- Sprievodný všeobecný vyhľadávací ozvučený slovník v rozsahu mnohých tisíc výrazov s vyšším zameraním na oblasť podnikania, financií, marketingu a obchodu.

- 30 vzostupných hier typu Pixostar na internete na motívy populárnej mobilnej aplikácie so zábavným dotváraním slov podľa pomocníka s automatickými reportami a riadením ďalšieho postupu vpred alebo opakovanie podľa výsledkov.

- 30 výukových hier série Game Super Star umiestnených priamo na USB Flash (či k stiahnutiu) s možnosťou užívateľov vložiť vlastné obrázky a fotografie k obohateniu obsahu.

Otvorte jediným pohybom palác poznania s tisíckami poschodí. Darujte unikátny USB Flash 8GB v realistickom stvárnení Zlatej tehly. Žiarivý klenot navonok. Technický zázrak vnútri. Alebo sa rozhodnite pre verziu VIRTUAL. Vo všetkých prípadoch získavate znamenitý neuveriteľne bohatý produkt a presvedčivú vizitku úspechu, ktorá Vás bude skvele reprezentovať!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály