Raketová ANGLIČTINA

Vhodné pre každého, kto potrebuje zvládnuť základy jazyka extrémne rýchlo, doslova "raketovou" rýchlosťou. Základom je 90 veľmi kvalitných videosekvencií určených pre mobily, tablety a prehrávače, perfektne a živo ozvučených rodenými hovoriacimi.

Komplexná metóda založená na atraktívnych videosekvenciách je tiež veľmi vhodná pre zamestnaných ľudí, ktorí doslova chvíľku po chvíľke ťažko každý deň "stloukají" nejaký ten čas, kedy by sa mohli sebevzdělávat a zvyšovať svoje znalosti. Skúsenosti ukazujú, že takýchto voľných chvíľok sa dá nájsť celá rada, ale až tento produkt dáva možnosť ich súvisle a zmysluplne využiť.

Tento bohatý a komplexný podukt je v plnej miere vybavený účinnými interaktívnymi prvkami. A to ako v podobe intuitívneho skúšania a testov v rámci vybraných videosekvencií, tak v podobe bonusu, ktorý je k produktu pripojený naviac a ktorý je plne interaktívny.

Určené pre všetky mobily, tablety, prehrávače a čítačky schopné prehrávať videá vo formáte mp4 a bohatý interaktívny bonus je určený pre všetky zariadenia a počítače schopné pracovať s produktmi určenými pre všetky Win XP, Vista, 7 a 8 v 32bit aj 64bit verziu.

Postarali sme sa vám o skvelý, prehľadný a rýchly nástroj, ktorý stavia potrebné znalosti zábavne a kozmickou rýchlosťou do každej hlavy. Bavte sa, učte sa, využite zaujímavo každú voľnú chvíľku.

Nielen to! V prípade potreby poslúži ako okamžitá nápoveda. Slovo "šmukelka" používať nebudeme. To neznie pekne. Slovo "ťahák" tiež nebudeme používať, aj keď práve tento produkt vás parádne vytiahne z každého problému. Budeme hovoriť "nápoveda". A máme pravdu. Nosíte stále pri sebe. Vedomosti "na dosah ruky". Nič vás nikdy neohrozí. Nič vás nikdy nezaskočí. Skrátka a dobre ... Máte to vo vrecku!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály