Vedeli ste, že 10 najčastejších slov pokrýva až štvrtinu textu? Pri 150 najpoužívanejších slovách to predstavuje už celú polovicu akejkoľvek konverzácie!

My vás naučíme 2000 najužitočnejších slovíčok pomocou metódy postupného opakovania s minimom vášho času a úsilia.

Výuka prebieha pohodlne online. Kurz je navrhnutý pre samoukov, takže je len na vás, kedy a ako často sa učeniu venujete. Po zakúpení kurzu si vyberiete španielčinu alebo čínštinu a môžete kedykoľvek začať s učením!

Systém bol vyvinutý tímom odborníkov z celého sveta s dôrazom na prehľadnosť, motiváciu, príjemné prostredie a efektivitu.

Slovíčka sa naučíte bezstarostne v 90 lekciách od začiatočníkov až po mierne pokročilých. Jedna lekcia trvá približne 45 minút a nadväzuje na tie predchádzajúce tak, aby ste si vždy mohli pohodlne zopakovať už naučený materiál.

Každé slovíčko je nahovorené profesionálmi s originálnou výslovnosťou. Naviac získate 200 najdôležitejších fráz v 6 bonusových lekciách, ku ktorým máte kedykoľvek prístup.

V unikátnom systéme testov si môžete skontrolovať, ktoré slovíčka už viete, prípadne si vygenerovať špeciálnu lekciu na zopakovanie.

Počas konverzácie osamote alebo cez Skype po dohode s ostatnými študentmi vám systém napovie slovíčka z vašich prejdených lekcií na precvičenie.

K dispozícií je aj 24 diskusných tém, ktoré vás podporia v konverzácii záchytnými bodmi.

Trochu teórie

Medzinárodné štúdie ukazujú, že „počet slov, ktoré sa študenti naučia vo väčšine kurzov je menej, ako polovica potrebnej slovnej zásoby pre pochopenie cudzojazyčných kníh” (Ernest Blum - The New Old Way of Learning Languages).

My sme tu preto, aby sme to zmenili. Myšlienka za SpeakingFriends.com je naučiť vás slovnú zásobu a frázy super-rýchlo a pohodlne. Používame dva princípy, aby systém fungoval. Za prvé, je to pamäťová technika ​​zvaná Spaced Repetition, ktorú vedecké štúdie popisujú ako „postupné opakovanie vo zvyšujúcich sa intervaloch s výrazným efektom na úroveň pamätania si učebného materiálu“ (Paul Pimsleur - A memory schedule). Túto tajomnú formulku si naši študenti potvrdili v praxi nespočetne veľa krát.

Za druhé, u nás sa naučíte iba tie najdôležitejšie slovíčka a frázy. Nestratíte tak ani sekundu naviac z vášho času. Dôkladne sme vybrali 2.000 slovíčok najčastejšie používaných v každodennej konverzácií. K výberu sme zohľadnili desiatku významných zahraničných vedeckých publikácií o frekvencii slov a spojili sme ich s našimi vlastnými empirickými skúsenosťami.

Neváhajte a skúste to aj vy. Teraz za cenu pár šálok kávy!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály