Máte radi čaj o piatej, ale nerozumiete mu? Máte radi anglický humor, ale tiež mu nerozumiete? Treba sa naučiť rozumieť angličtine a potom možno pochopíte aj Angličanov! Tak neváhajte, pohodlne sa nalaďte na anglické vlnové dĺžky a začnite si budovať pracovnú kariéru v anglickom jazyku!

Vyberte si z variantov:

Variant 1: 60-hodinový kurz profesionálnej angličtiny

Ak ste ambiciózny a chcete skákať po kariérnych schodíkoch alebo chcete zmeniť zamestnanie a usilovať o pozíciu v nadnárodnej spoločnosti, alebo dokonca pracovať v zahraničí, je viac než pravdepodobné, že vaša angličtina musí profesionálne rásť spolu s vami.
Vyberte si tematický okruh, v ktorom sa potrebujete zdokonaliť alebo lepšie orientovať a „nakopnite“ svoju kariéru v zahraničí.

Obchodná angličtina

Cambridge Institute ponúka kurz obchodnej angličtiny Business English, s ktorým si zdokonalíte vaše jazykové znalosti. S týmto kurzom budete rozvíjať komunikačné zručnosti pre rôzne obchodné situácie (v rokovaniach a pohovorov) a naučíte sa špecializovanú slovnú zásobu a obchodnú terminológiu.

Lekárska angličtina

Je dôležité ovládať anglický jazyk pri vykonávaní vedeckých a lekárskych činností. Kurz je určený pre lekárov a zdravotnícky personál, ktorí chcú zlepšiť svoju slovnú zásobu a jazykové zručnosti v určitých situáciách, ako je komunikácia s pacientmi, stanovovaní diagnóz, popisovanie príznakov ochorenia alebo liečby.

Angličtina cestovného ruchu

Ak ste súčasťou hotelového personálu, hlavne ako recepčná alebo na zákazníckom servise, ale aj ako administratívny pracovník či sprievodca alebo iba návštevník, dokonalá angličtina bude vo vašom živote nenahraditeľná.

  • Vhodné pre úrovne: mierne pokročilí - pokročilí (rozraďovací test sa nevypĺňa)
  • Doba trvania: 3 mesiace

Výučba prebieha cez interaktívne online platformu pre každého individuálne. K vyučovania sa využívajú tri základné metódy (Explore, Practice a Test). Kurz je rozmanitý, obsahuje interaktívne cvičenia, audio kontrolu výslovnosti, videá. Kurz je odporúčaný tiež pre prípravu k medzinárodne uznávaným skúškam z anglického jazyka (na príklad TOEFL, TOEIC, UCLES ALTE, IELTS, Európska rada).

Kurzy všeobecnej angličtiny 

Variant 2: 60-hodinový kurz všeobecnej angličtiny (1 úroveň, prístup do kurzu max. 6 mesiacov) 

Variant 3: 120-hodinový kurz všeobecnej angličtiny (2 úrovne, prístup do kurzu max. 9 mesiacov)

Variant 4: 180-hodinový kurz všeobecnej angličtiny (3 úrovne, prístup do kurzu max. 12 mesiacov)

Kurzy všeobecnej angličtiny, do ktorých máte dlhodobý prístup z vás spraví rodeného fanúšika čaju o piatej. K vyučovania sa využívajú tri základné metódy (Explore, Practice a Test).
Kurz je rozmanitý, obsahuje interaktívne cvičenia, audio kontrolu výslovnosti, videá. Virtuálne lektori pomáhajú s výučbou každého študenta individuálnym prístupom, sledujú študentove pokroky a vypracúvajú hodnotenie.

  • Pre všetky počiatočné úrovne (nutné vyplniť zaraďovací test)
  • Doba trvania: max. 6/9/12 mesiacov

Výhody online kurzov:

  • vlastné tempo učenia, kedykoľvek a kdekoľvek, stačí iba počítač, prístup na internet a mikrofón
  • individuálny študijný plán
  • najmodernejšia technológia online vyučovania
  • môže vám byť zaslaný cez e-mail certifikát, ktorý doloží vami zvolený kurz
  • Využite neopakovateľné a fantastické zľavy až do 91 % a zdokonaľte sa v anglickom jazyku pomocou online kurzov s Cambridge Institute!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály