Chcete žiarivú troj-písmenkovú skratku do životopisu? 

Pripravte sa na KET, PET alebo First Certifikation in English (FCE) a absolvujte medzinárodnú jazykovú skúšku uznávanú na celom svete tisíckami vedúcich spoločností ako IBM, Hewlett-Packard  Philips, Protect & Gamble, Motorola, Electrolux, Sony, Coca-cola a mnoho ďalších.

Jazykový kurz Cambridge Academy je navrhnutý pre ľudí, ktorí sa chcú učiť na najvyššej úrovni, porovnateľnej s úrovňou klasických jazykových škôl, z domu alebo na obľúbenom mieste.

Vyberte si svoj kurz:

  • Variant 1: kurz v trvaní 120 h príprava na KET
  • Variant 2: kurz v trvaní 240 h príprava na PET
  • Variant 3: kurz v trvaní 360 h príprava  na FCE

Záruka 100% vrátenia peňazí – ak dokončíte kurz a nespravíte skúšku, vrátia vám peniaze bez akýchkoľvek otázok.

Konverzácia. Cvičenia na on-line platforme Cambridge Academy vám umožnia byť v kontakte s angličtinou, ktorú Angličania používajú v každodenných situáciách, doma či v práci. Preto už pre vás konverzácia v anglickom jazyku nebude problémom.

Zaujímavé články, autentické dialógy. Aby bolo možné osvojiť si určitú uvoľnenosť pri produkcii cudzieho jazyka, musíme mať s daným jazykom aktívny kontakt. V Cambridge Academy špeciálne pripravené články, ako aj dialógy vytvorené anglicky hovoriacimi docentmi umožnia osvojiť si uvoľnenú komunikáciu v angličtine.

Gramatika je základ pre ďalšiu efektívnu výučbu. Počas jazykových kurzov Cambridge Academy sa naučíte základné pravidlá anglickej gramatiky a zároveň si ich precvičíte v praxi. 

Záverečný test pre každú jazykovú úroveň. V záverečnom teste budete môcť sami seba presvedčiť, ktoré oblasti už zvládate bez problémov a ktoré vám ešte spôsobujú ťažkosti a musíte si ich precvičiť. 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály