Predplaťte si online kurzy angličtiny s uznávanou školou Cambridge Institute a zlepšujte svoje jazykové znalosti z pohodlia domova.

S dnešnou ponukou si vyberiete z týchto kurzov:

  • 60-hodinový kurz všeobecnej angličtiny, max. 6 mesiacov (1 úroveň)
  • 120-hodinový kurz všeobecnej angličtiny, max. 9 mesiacov (2 úrovne)
  • 180-hodinový kurz všeobecnej angličtiny, max. 12 mesiacov (3 úrovne)
  • 60-hodinový kurz profesijnej angličtiny - obchodná, lekárska alebo angličtina cestovného ruchu (3 mesiace)
  • 60-hodinový kurz všeobecnej angličtiny + 60-hodinový kurz profesijnej angličtiny (9 mesiacov)
  • príprava na skúšku PET / FCE / CAE (3 mesiace, 50 hodín)
  • príprava na skúšku TOEFL (3 mesiace, 50 hodín)

Kurzy majú službu didaktickej podpory prostredníctvom "Live chatu", kde môžete písomne kontaktovať lektora a rýchlo vyriešiť vaše nejasnosti (služba je k dispozícii od pondelka do piatku, s výnimkou štátnych sviatkov, 24 hodín denne).

Pri kurzoch všeobecnej angličtiny (6, 9 a 12 mesiacov) a pri profesijnej angličtine (3 mesiace) môžete po absolvovaní kurzu obdržať mailom certifikát od Cambridge Institute (za poplatok 9 €).

Kurzy všeobecnej angličtiny

Na začiatku sa pomocou zaraďovacieho kurzu určí vaša úroveň, v ktorej potom bude prebiehať individuálna výučba. Kurz je rozmanitý a obsahuje interaktívne cvičenia, audio kontrolu výslovnosti i videá.

Interaktívna platforma English Online vám umožní študovať anglickú gramatiku pomocou audiovizuálnych materiálov, interaktívnych cvičení i slovnej zásoby a ustálených anglických fráz.

Metódami Explore, Practice a Test sa za pomoci virtuálnych lektorov posúvate stále ďalej, robíte pokroky a získavate hodnotenie svojej práce.

Viac o kurze tu.

Kurz profesijnej (odbornej angličtiny)

Tento kurz je vhodný pre mierne pokročilých až pokročilých - otestujte sa.

Na začiatku si vyberiete typ kurzu. Obchodná angličtina je vhodná pre všetkých, ktorí chcú rásť, dostať lepšiu prácu, usilujú o zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti alebo chcú pracovať v zahraničí. Naučíte sa špecializovanú slovnú zásobu aj obchodnú terminológiu, rozviniete svoje komunikačné zručnosti pre rôzne situácie (rokovania, rozhovory atď.).

Lekárska angličtina je špecializovaným kurzom pre lekárov a zdravotnícky personál. Zlepšíte svoju slovnú zásobu a naučíte sa pohybovať v situáciách, ako je komunikácia s pacientmi, stanovovane diagnóz či popisovanie príznakov choroby alebo liečby.

Angličtina cestovného ruchu je nenahraditeľná nielen pre pracovníkov v tomto odvetví. S novou terminológiou bude vaša každodenná práca jednoduchšia a efektívnejšia, či už ste na pozícii hotelového personálu, recepčného alebo manažéra.

Viac o kurze tu.

Prípravný kurz na skúšku TOEFL IBT

Skúška TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) ohodnotí vaše schopnosti porozumieť a používať angličtinu v akademickom prostredí. Dobrý výsledok zo skúšky TOEFL je vstupnou požiadavkou pre uchádzačov, ktorých rodným jazykom nie je angličtina, na mnohých univerzitách a vysokých školách, ktoré poskytujú vzdelávanie v angličtine.

TOEFL iBT (Internet-Based Testing) hodnotí zručnosti, pokiaľ ide o písanie, počúvanie, čítanie a rozprávanie. Tento kurz vás pripraví na počítačový variant skúšky TOEFL.

Viac o kurze tu.

Prípravný kurz ku skúškam PET, FCE a CAE

Skúšky Cambridské univerzity First Certificate in English (FCE) aj Certificate of Advanced English (CAE) sú najprestížnejšími a najuznávanejšími skúškami na svete.

Kurz vás pripraví na všetkých päť častí, z ktorých sa skladajú tieto skúšky: čítanie, písanie, počúvanie, použitie jazykových štruktúr a hovorený prejav. Každá časť predstavuje 20 % z celkovej známky.

Skúška PET (Preliminary English Test, úroveň B1) potvrdí, že ste schopní komunikovať v rade každodenných situácií, či už s rodenými hovorcami či cudzincami.

Certifikát FCE svedčí o tom, že ovládate angličtinu na úrovni, ktorá stačí k jej praktickému využitiu pri práci v kancelárii aj na poste manažéra.

Certifikát CAE je dokladom toho, že ovládate angličtinu na úrovni postačujúce na štúdium na vysokej škole s angličtinou ako vyučovacím jazykom.

Viac o kurze tu.

Prečo si vybrať Cambridge Institute?

Kvôli ich skúsenostiam, metodike a prípravným kurzom, ktoré sú zárukou študentovho úspechu. Vďaka svojej filozofii stojí Cambridge Institute na čele vzdelávacieho odvetvia a získavaním dôvery a rešpektu svojich študentov každodenne pracuje na tom, aby aj naďalej zastával túto pozíciu.

Taktiež rozširuje vedomostí vo všetkých štyroch základných zručností akéhokoľvek jazyka: počúvanie, hovorenie, čítanie a písanie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály