Spôsobov ako sa naučiť angličtinu je veľa, jedným z najpohodlnejších je však študovať priamo z domu. Naučte sa konverzovať, gramatiku, čítať, porozumieť z počúvania i písať po anglicky cez online kurz BLC4u.

Všetko prebieha online. Budete mať neobmedzený prístup k učebným materiálom a možnosť sa učiť, kde a kedy budete chcieť. Stačí si vybrať dĺžku kurzu od 12, 24 alebo 36 mesiacov podľa toho, aké výsledky chcete dosiahnuť.

Úroveň svojich znalostí zistíte cez zaraďovací test, po ktorom bude pre vás navrhnutý optimálny kurz a vypracovaný učebný materiál.

Budete sa učiť svojím tempom, presne tak, ako potrebujete. Najlepšie je rozvrhnúť si čas tak, aby ste stihli celú lekciu, ktorú máte behom každých 30 dní k dispozícii.

Každý kurz obsahuje:

  • cca 20 hodín štúdia mesačne
  • Interaktívny učebný materiál pre aktuálny mesiac
  • Neobmedzený prístup k cvičeniam na vašej úrovni
  • 5/6 častí pokrývajúcich každú jazykovú schopnosť v ktoromkoľvek danom mesiaci

Jednotlivé lekcie sú rozmanité a zahŕňajú komunikačné i gramatické cvičenia. Na jednu časť potrebujete priemerne 4 hodiny (v závislosti od úrovne). Celkový čas potrebný na jednu úroveň sa pohybuje okolo 20 – 24 hodín.

Počas jednotlivých kurzov prejde vaša angličtina rôznym počtom úrovní:

12 mesačný kurz = 2 úrovne
24 mesačný kurz = 4 úrovne
36 mesačný kurz = 6 úrovní

Učivo na seba plynule nadväzuje a vy svoje schopnosti počas kurzu neustále rozvíjate. Študijným výsledkom určite napomôže, ak si stanovíte pravidelný režim učenia.

Výukový systém si vždy pamätá, kde ste naposledy skončili, čo výrazne zjednoduší orientáciu v učení. Po celú dobu štúdia je vám k dispozícii zákaznícka podpora, ktorá na vaše e-maily odpovie zhruba do jednej hodiny.

Oficiálny BLC4u certifikát, ktorý získate po kurze, je uznávaný mnohými medzinárodnými spoločnosťami a organizáciami. Online kurzy vám pomôžu, nielen ak sa chystáte na cesty, ale i pri zlepšení vašej pozície na trhu práce.

Pokiaľ váš pokrok nebude dostatočný a napríklad sa vám nepodarí spraviť medzinárodnú skúšku, môžete využiť 100 % záruku na vrátenie peňazí.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály