Máte napätý časový program? Nemáte možnosť a ani chuť pravidelne dochádzať do škôl a kurzov, ktoré sa ťahajú slimačím tempom a výsledok je v nedohľadne?

Nechce sa vám dávať veľké peniaze, keď ani neviete, ako to nakoniec dopadne? V tom prípade máte v rukách ten správny produkt!

Ideálny štart k splneniu vašich predsavzatí. Oceníte aj pred rôznymi skúškami a pohovormi, a tiež pred cestami do zahraničia a dovolenkami!

Kto chce stavať, potrebuje tehly! Kto chce hovoriť, potrebuje výrazy! Preto je DVD pre všetkých! Pre začiatočníkov! Pre pokročilých! Pre rodiny! Pre firmy! Pre školy! Pre všetky generácie! Všetky výrazy kvalitne nahovorené rodenými hovorcami – učiteľmi a hercami! Vychutnajte krásu anglického jazyka!

Neuveriteľnou rýchlosťou pohodlne zvládnete celú tisícku najpoužívanejších výrazov! To absolútne spoľahlivo otvára cestu k samostatnému čítaniu a vlastnému slovnému prejavu!

Výrazy členené do skupín podľa najčastejších hovorových tém. Nielen to. V každom bloku navyše skúšanie! Zaujímavé testy dôkladne preveria vaše novo nadobudnuté vedomosti.

Náhodný výber znemožní mechanické zapamätanie. Hovorená nápoveda! Opakovanie situácií, v ktorých ste urobili chybu, a to až do získania precíznej správnej odpovede.

Pohodlne zvládnete tieto tematické okruhy a ešte omnoho viac: Rodina, Ľudia, Vlastnosti, Telo, Oblečenie, Dom a byt, Jedlo, Ovocie, Zelenina, Mesto, Vidiek, Krajina, Škola, Číslovky, Farby, Tvary, Počítanie, Meranie, Čas, Kalendár, Kancelária, Povolania, Voľný čas, Nákupy, Nástroje, Dopravné prostriedky, Cestovanie, Letná dovolenka, Zimná dovolenka, Počasie, Záhrada, Živočíchy, Rastliny, Kultúra, Šport, Zdravotníctvo, Verejné dianie atď., atď.

Všetko v slovenčine! Absolútne všetko, čo je v cudzom jazyku, sa uvádza aj v slovenčine. Ľahko nájdete a tiež vytlačíte všetko, čo treba. Vstupujte aktívne do výučby a porovnávajte svoje znalosti! Absolútna zrozumiteľnosť.

Jednoduché ovládanie. Veľké a dobre čitateľné písmo. Pekná grafika. Prehľadné spracovanie. Príťažlivé podanie! Dokonalé pochopenie!

Jednoduché a okamžité spustenie. Žiadne zmätočné registrácie. Žiadne časové obmedzenia. Žiadne ďalšie poplatky! Jednoduchšie už to byť nemôže. Začnite ešte dnes a presvedčte sa sami!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály