Život je pohyb, pohyb je radosť, zdravie a samozrejme láska. Zamilujte sa do života, pretancujte ho úplne celý!

Moderný hip hop, alebo žhavá párová kubánska salsa, či exotická capoeira sú tým pravým korením, ktoré dodajú vaším dňom príchuť výnimočnosti a dobrého pocitu! Kurzy v Riverpark Dance School sú výbornou príležitosťou, ako sa rýchlo a hravo dostanete už toto leto do formy!

Chcete, aby sa vaše dieťa naučilo niečo nové, zabavilo a urobilo niečo pre svoje zdravie? Capoeira je čoraz obľúbenejšia pohybová aktivita, ktorá vašu ratolesť rozhýbe, prinesie nové zážitky a do života vnesie možno aj trochu disciplíny a samozrejme kreativitu.

Vyberte si podľa chuti a toho, na čo si trúfate:

  • HIP HOP BEG (pre začiatočníkov) / pondelky a stredy 19:15-20:15 - 23 vstupov - 7.4.2014-25.6.2014
  • KUBÁNSKA SALSA párová BEG (pre začiatočníkov) / štvrtky 19:15-20:15 - 9 vstupov - 10.4.2014-26.6.2014
  • CAPOEIRA PRE DETI 6-9 rokov / stredy 16:00-17:00 - 12 vstupov -  9.4.2014-25.6.2014

Hip hop

...neznamená len tanec, ale zastrešuje kultúru jednej generácie, jej životný štýl. Zapájate pri ňom do aktívneho pohybu celé telo, žiaden sval nezostane nevyužitý. Rytmus ovládne vaše myšlienky - a ak sa vám zapáči - postupne mu prepožičiate aj svoju dušu.

V rámci hip hopu rozoznávame viacero štýlov, ako napríklad Moon-Walk, Glides, Side-Walk, Knee Drops, Overview, Sherlock, Locking, Chest pops, Ticking, Popping či Break dance.

Ak s nimi ešte nemáte žiadne skúsenosti, naučíte sa veľa nového, stretnete dobrú partiu ľudí a nebude pre vás problém rozbaliť to na diskotéke.

Vyskúšajte hip hop tanec v našej tanečnej škole!

Kubánska salsa

Je pohodová, plynulá, prirodzená, ale zároveň veľmi energická a temperamentná. Spája prvky z tancov rumba, chachachá, mambo, guaracha, mozambique či swing. Dáva priestor akejkoľvek kreativite a fantázií. Stačí vám prísť na hodinu s dobrou náladou, hravosťou, a najmä s dobrým sluchom, pretože bez hudby by salsa nebola salsou.

Hýbať sa budete na afro-karibské rytmy, pričom sa dámy musia spoliehať na mužskú časť dvojice – partnerka totiž svojho tanečníka nasleduje. Pri salse sa odviažete, vyjadríte ňou emócie, nájdete svoju zmyselnosť a nikdy sa nebudete nudiť. Toto všetko sa odzrkadľuje v tanci – uvoľnenosť, bezstarostnosť a dobrá nálada – tancovať kubánsku salsu znamená okrem iného aj zabudnúť na problémy, vypnúť, naberať energiu a užívať si. Ide o dokonalú harmóniu tela, duše a srdca – salsa sa neučí, salsa sa žije! Využite originálny salsa kurz!

Capoeira pre deti (6-9 rokov)

Capoeira predstavuje unikátnu kombináciu tanca, akrobacie a netradičného bojového umenia s osobitou filozofiou. Súboj dvoch súperov je možno najlepšie definovať ako predstieraný boj, alebo hru založenú na improvizácii, ktorá sa riadi prísnymi pravidlami, brániacimi vzniku násilného chovania.

Dôraz je kladený najmä na plynulosť súhry pohybov oboch hráčov, čo v kombinácii s hudbou a spevom robí Capoeiru bojovým umením, ktoré je atraktívne nielen pre cvičencov, ale aj pre divákov. A to je dôvod, prečo si Capoeira v dnešnej dobe získava čoraz viac priaznivcov na celom svete.

Riverpark Dance School nájdete pod jednou strechou najširšiu ponuku tanečných hodín, ako aj lákavé cvičenia. Navštíviť ich môže naozaj každý – ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti, amatérski tanečníci, mierne pokročilí, pokročilí, až po profesionálnych tanečníkov. Učiť vás budú len tí najlepší z najlepších, výberu lektorov venovali veľa času, aby vám zabezpečili tú najvyššiu kvalitu.

V Riverpark Dance School sa tancuje každý deň v týždni.

Čakajú vás krásne priestory, kvalitne vybavené šatne, milý personál, tanečný bar, bezproblémové parkovanie a aj neobvyklé služby, akou je napríklad stráženie detí pre zákazníkov Riverpark Dance School za zvýhodnené ceny.

Príďte sa presvedčiť osobne!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály