Step up and let's dance! Vytancujte si štíhlu a pružnú postavu, vytancujte si sebavedomie a obdiv! Zvládnutie tanečných kreácií, krokov a prvkov z vás spraví ideálneho tanečného partnera alebo party levicu s ladnými profesionálnymi pohybmi, ktoré budú zvádzať k tancu. A určite nie k tomu labutiemu.

Tanečné kurzy sú skvelým tréningom na vytvarovanie a zoštíhlenie postavy. Rovnako sú tance vhodné aj ako príprava svadobných párov na ich veľký deň.

Váš kupón zahŕňa:

  • 10 lekcií tanca pod vedením diplomovaných trénerov Kristíny Ondrovičovej a Petra Adamčíka
  • trvanie jednej lekcie: 90 minút

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Kurz štandardných a latinsko-amerických tancov pre páry (23.4 - 25.6) - stredy 19.00 – 20.30

  • Cena voucheru je pre jednu osobu, pre pár je potrebné zakúpiť 2 vouchery
  • Termín začiatku: 23.4. v čase 19:00 – 20:30 pravidelne v stredu (10 lekcií)
  • Kurz je určený párom aj jednotlivcom

Variant 2: Kurz štandardných a latinsko-amerických tancov pre ženy (24.4 - 26.6) - štvrtky 19.00 – 20.30

  • Termín začiatku: 24.4. v čase 19:00-20:30 pravidelne vo štvrtok (10 lekcií)
  • Tento kurz je určený dievčatám a ženám, ktoré túžia zvládnuť tanečné kroky a zároveň chcú efektívne páliť kalórie. Kvalita latinsko-amerických tancov je skvelou formou tréningu.

Na tanečné lekcie si so sebou vezmite pohodlné oblečenie a obuv.

V Karloveskom tanečnom centre sa vám budú individuálne venovať tanečníci a taneční tréneri slovenskej či medzinárodnej špičky. Je len vo vašich rukách, či si vyberiete z ponuky štandardných tancov ako viedenský valčík, slowfox, quickstep alebo zvodné tango. A možno uprednostníte horúce latinskoamerické rytmy – čača, rumba, samba, salsa, merenque alebo mambo.

Profesionálni lektori:

Ing. Kristína Ondrovičová

Bývalá reprezentantka Slovenska v tanečnom športe, diplomovaná trénerka tanečného športu I.stupňa, trénerka štandardných a latinsko-amerických tancov. Trénovaniu detských a juniorských tanečných párov sa začala venovať ešte počas svojej aktívnej tanečnej činnosti. V súčasnosti trénuje detské, juniorské, dospelé a seniorské tanečné páry v KTC Bratislava. Pod vedením Miroslava Balúna pôsobí v KTC Bratislava ako zástupca riaditeľa a zodpovedá za trénerskú činnosť klubu.

Peter Adamčík

Bývalý tanečník medzinárodnej triedy, diplomovaný tréner tanečného športu I.stupňa. Špecializuje sa na kurzovú činnosť pre dospelých - kurzy začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých, tanečná príprava pre svadobné páry, a najnovšie aj výuku Tango argentino.

Karloveské tanečné centrum funguje od roku 1998, za 16 rokov činnosti sa naučilo tancovať už stovky ľudí. Ponuka centra je široká, nájdete kurzy od detí až po dospelých, dokonca aj pre tanečné páry nad 60 rokov. Tanečné centrum si zakladá na profesionalite, pozitívnom prístupe a ústretovosti.Zahoďte všetky zábrany a tancujte. Pre odbúranie negatívnej energie, pre potešenie duše, pre správne držanie tela, pre okúzlenie okolia, pre to, aby ste sa cítili dokonalí. Vychutnajte si krásu tanca s tými najlepšími lektormi.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály