Darujte sebe alebo svojim blízkym netradičný a nehmotný darček, ktorý často poteší viac. 

Kurz lezenia na horách s výstupom na Gerlachovský štít (2 dni) pre 1 osobu

Vstúpte do sveta lezenia. Pomocnú ruku na vašu prvú horu vám podajú skúsení profesionáli, ktorí sa radi podelia o svoje skúsenosti, rady, nadšenie a samozrejme o veľmi dôležitú pokoru pred majestátnymi horami.

Program: 

1. deň: zoznamovací kurz - skalky: začiatok 9:00 v Liptovskom Mikuláši, vystrojenie komplet výstroje (v cene), presun na skalky, 1/3 času sa venuje uzlíkom, 1/3 času lezeniu, 1/3 času zlaňovaniu. Predpokladaný koniec cca 16-17:00.

2. deň: zoznamovací kurz – Výstup na Gerlachovský štít:začiatok zavčas rána v mieste určenia Vysoké Tatry, dovystrojenie výstroja (v cene) presun prípadne vývoz na chatu, samotné lezenie na Gerlachovský Štít a zostup. Čas trvania cca 8–12 hodín podľa kondície kurzistov a podmienok.

Potrebná výstroj je v cene: sedačka, prilba, lezečky, karabína HMS, karabína s poistkou, zlaňovacia osma, prusík.Platnosť od 1.5.2015 - 30.9.2015

Počet kurzistov na jeden kurz: Max. 8 kurzistov pri kurze lezenia na skalkách a max. 3 kurzisti pri kurze lezenia na horách na inštruktora (osvedčený počet kurzistov, ktorým sa inštruktor môže plne venovať s dodržaním pravidiel bezpečnosti).

Počasie a čas

Sú veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť (napr. počasie). Snažíme sa vyhnúť tomu, že budeme niekoľko dní sedieť na chate len preto, že počasie, či podmienky sú nepriaznivé (dlhodobé dažde, nebezpečenstvo lavín, málo snehu a pod). Preto termín plánujeme podľa tvojho a nášho času a samozrejme podľa počasia.

Doplňte svoje vedomosti a skúsenosti o ďalšie zážitky a poznatky. Spriateľte sa so skalami, naučte sa s nimi vychádzať a ony sa vám odmenia, nezabudnuteľnými chvíľami, strávenými na nich.

V cene kurzu nie je ubytovanie ani strava. Vzhľadom k bezpečnosti plynúcej z premenlivosti počasia sa termíny plánujú s ohľadom na počasie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály