Angličtina? Áno. Španielčina? Áno. A čo tak čínština? Pre nás stále trochu exotický jazyk, no veľmi krásny a poetický. S Cambridge Institutom sa môžete každý z týchto jazykov učiť pohodlne a samostatne, presne podľa vášho tempa.

Vyberte si z variantov:

  • 60-hodinový Online kurz ANGLIČTINY na výber zo 14 úrovní (max. 6 mesiacov)
  • 60-hodinový Online kurz ŠPANIELČINY na výber z 5 úrovní (max. 6 mesiacov)
  • 60-hodinový Online kurz ČÍNŠTINY A1.I (max. 6 mesiacov)

Online kurz angličtiny

Na začiatku sa pomocou zaraďovacieho kurzu určí vaša úroveň, v ktorej bude následne prebiehať individuálna výučba. Kurz je rozmanitý a obsahuje interaktívne cvičenia, audio kontrolu výslovnosti i videa.

Interaktívna platforma English Online vám umožní študovať anglickú gramatiku pomocou audiovizuálnych materiálov, interaktívnych cvičení i slovnej zásoby a ustálených anglických fráz.

K dispozícii sú úrovne od A1 po C1.

Online kurz španielčiny

Kurz obsahuje všeobecné a praktické témy, takže študent bude schopný po jeho absolvovaní porozumieť a dohovoriť sa v každodenných situáciách.

Kurz je rozmanitý, obsahuje interaktívne cvičenia, audio kontrolu výslovnosti. Naučíte sa gramatiku, slovnú zásobu, ustálené slovné spojenia a porozumiete počutému slovu.

K dispozícii sú úrovne od A1 po B1. Vaša úroveň sa určí pomocou zaraďovacieho testu.

Online kurz čínštiny

Interaktívna platforma umožňuje študovať čínske znaky, hovorenie, slovnú zásobu, gramatiku, syntax, čítanie, základnú konverzáciu v čínskom jazyku a písanie zjednodušených čínskych znakov, ktoré sa využívajú na pevninskej Číne.

K dispozícii len úroveň A1 (kurz pre začiatočníkov).

Prečo online kurz s Cambridge institutom?

Kurz vám umožní získať základné a praktické znalosti daného jazyka vďaka interaktívnym cvičeniam. K vyučovaniu sa využívajú tri základné metódy (Explore, Practice a Test).

Prístup do vyučovacej platformy máte až 6 mesiacov, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Je len na vás, ako si štúdium rozvrhnete. Pre väčšiu efektivitu môžete každé cvičenie opakovať až 5-krát.

Každý kurz je zakončený finálnym testom, ktorý vám v súhrne ukáže všetko, čo ste sa naučili v predošlých lekciách.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály