Sme na trhu nepretržite už 25 rokov a vieme, čo naši zákazníci potrebujú a vieme tiež, čo nemajú radi. Toto je obľúbený a v praxi dokonale preverený evergreen, ktorého sa predalo na fyzických diskoch v rôznych obmenách cez 70 000 kusov. Je to rekord, ktorý v odbore nikto neprekonal. Teraz nové v edícii online.

Učiť sa a niekam kvôli tomu chodiť , tak to už nie je dnes " in ". Majte všetko pekne pri sebe a učte sa kedy na to máte náladu a kedy sa to hodí vám .

10x viac si zapamätáte a 100x viac vás to bude baviť. Je to podstatne rýchlejšie a lacnejšie.

Počítačové vzdelávanie je obzvlášť pre začiatočníkov tisíckrát príjemnejšie a efektívnejšie než nejaké memorovanie poučiek a bifľovanie z kníh. V strese a z donútenia sa žiadne učenie nepodarí. Buďte v pohode. Učte sa svieži a oddýchnutí. Netýrajte sa, ale bavte.

Toto je ideálny štart na splnenie vašich predsavzatí a prianí. Oceníte aj pred rôznymi skúškami, pohovormi a tiež pred cestami do zahraničia a dovolenkami !

Všetky výrazy sú kvalitne a naživo nahovorené rodenými hovorcami - učiteľmi a hercami ! Žiadny umelý " strojový hlas " . Žiadny počítačový jazyk bez citu, bez prednesu a bez intonácie. Vychutnajte si krásu nemeckého jazyka !

Celkom 90 tematických lekcií, každá orientačne na jeden deň. V každej lekcii text, výrazy, slovíčka, gramatika, obraty, frázy, konverzácie, cvičenia a testy. Čokoľvek si môžete vytlačiť - cvičenia so správnymi riešeniami aj bez nich.

Naštartujete jediným kliknutím. Žiadne inštalácie. Žiadne licencie. Žiadne heslá. Žiadne prihlasovanie. Žiadne odhlasovanie. Žiadne registrovanie. Žiadne časové obmedzenia.

Žiadne ďalšie poplatky. Proste vôbec nič, čo vás zdržiava a obťažuje. Všetko, čo je v cudzom jazyku, je ihneď aj v češtine, ktorá má v programoch sprievodnú funkciu a nie je na prekážku porozumeniu obsahu. Ľahko nájdete a tiež vytlačíte všetko, čo potrebujete. Vstupujte aktívne do výučby a porovnávajte svoje vedomosti aj výslovnosť ! Naprostá zrozumiteľnosť. Znalosti natrvalo - žiadne zabúdanie.

Jednoduché ovládanie. Veľké a veľmi dobre čitateľné písmo. Pekná grafika. Prehľadné spracovanie. Príťažlivá podanie ! Dokonalé pochopenie ! Pre PC , tablety a mobily s WIN a po vlastnom nastavení aj pre iné zariadenia podľa špecifikácie.

Bez nemčiny to už dnes vo svete nejde. Učte sa ju pohodlne, zábavne, lacno a rýchlo a zaistite si tak vysoký štandard a dobrú budúcnosť.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály