Čo všetko za 2,99 € dostanete ?

1. Krásnu kolekciu 33 multimediálnych hier - ozvučených skladačiek, hovoriace pexeso - takmer okamžite naučí niekoľko sto najpoužívanejších výrazov v cudzej reči. Hry môžete používať tak ako sú, alebo ich šikovne vylepšiť vlastnými fotografiami.

2. K tomu 33 výrazových zostáv k priamemu vytlačeniu. Opäť môžete používať tak, ako sú, alebo im dodať kúzlo fotografie z rodinného archívu. Nadchnete tým nielen školákov, ale napríklad aj seniorov, ktorí nenašli skôr čas sa učiť jazyk a teraz si môžu konečne splniť dávne priania a predsavzatia.

3. Navyše celý výukový kurz v 30 blokoch pre začiatočníkov s textami, slovíčkami, väzbami, výrazmi , vetami , skúšaním, testami, cvičeniami a ešte s hovorenou nápovedou. Výrazné písmo. Pútavé multimediálne animácie.

Nadchnite deti, motivujte študentov, potešte seniorov. Zaujatie hrou nemusí byť plytvaním času. Táto náruživosť nesie úžitok. Znalosti natrvalo. Žiadne zabúdanie. Ideálne nielen pre školákov a začiatočníkov. Ocenia aktívni ľudia každého veku.

Hry / Pexesá sú spracované pre PC , tablety a mobily s WIN a po vlastnom nastavení aj pre iné zariadenia podľa špecifikácie. Publikácie sú spracované v štandardnom formáte " . Rtf " a je možné ich v prípade potreby ľahko prekonvertovať do iného štandardného formátu. Zaujímavosť a účinnosť hier a výtlačkov možno veľmi ľahko a rýchlo zvýšiť vložením vlastných fotografií.

Multimediálny výukový kurz v 30 blokoch je spracovaný v univerzálnom formáte Adobe Flash Player . Tento formát je všeobecne rozšírený a je úplne štandardný pre všetky bežné počítače, tablety a chytré mobily, ale aj mnohé herné konzoly, rekordéry a prehrávače.

Pochváľte sa svojim priateľom a blízkym s originálnou novinkou. Okamžité doručenie online na internete. Buďte prvý. Neplatíte žiadne poštovné. Za pár minút u vás. Kúpte teraz hneď a už dnes prichystáte všetkým skvelé prekvapenie.

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály