V každom jazyku celkom 360 videosekvencií - orientačne na každý deň jedna! Denne chutná porcia svetového jazyka. Žiadne točenie v kruhu. Každým dňom viete viac a viac. Už žiadne suchopárne bifľovanie. Všetko príjemne, pohodlne, ústretovo a rýchlo. Už žiadne míňanie za drahé slovníky a cvičebnice. Už žiadne stresovanie zameškanými hodinami a prepadnutými domácimi úlohami, ktoré sa kopia, znervózňujú a ťažia ako balvan. Dnes je iná doba. Všetko musí byť ľahko a rýchlo. Máme 25 rokov skúseností a vieme, čo potrebujete. Šetríme váš čas. Šetríme vaše peniaze. Šetríme vaše nervy. Tvoríme vašu budúcnosť.

Celá vzostupná gramatika. Dynamický rast vašich vedomostí je zaručený. Texty-Slovíčka-Väzby-Obraty-Frázy-Príslovie-Dialógy. Tisíce výrazov, väzieb a viet. Nielen výklad, ale aj skúšanie a testy. Podmanivá výslovnosť skvele napomáha trvalému zapamätaniu. Všetko ihneď aj v češtine. Čeština má sprievodnú funkciu a nie je na prekážku porozumeniu obsahu. Všetko plynie samo a hladko do vašej pamäti. Vedomosti natrvalo. Žiadne zabúdanie.

Za pár dní budete šokovaní, ako veľa a za ako krátku dobu už viete. Od úplných začiatočníkov až po najpokročilejších. Veľmi vhodné pre opakovaných začiatočníkov. Formát mp4 je všeobecne rozšírený a je úplne štandardný pre všetky bežné videoprehrávače, telerekordéry, ale aj počítače, tablety a múdre mobily. Ľahko prenesiete na všetky tieto zariadenia podľa špecifikácie a pokynov výrobcu. Bohatý a jedinečný produkt novej generácie vhodný pre dnešnú uponáhľanú dobu a rieši príjemne a rýchlo zvládnutie svetového jazyka.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály